• size söz veriyorum, büyük ikramiye bana çıkarsa hiç değişmeyeceğim. şimdi nasıl size beş kuruş faydam yoksa o zaman da olmayacak, parayı buldu değişti dedirtmem ben kendime..
  • tüh yine amorti. hanımla devam.
  • bir daha bilet alacagınız zaman nasıl biletlere ikramiye çıktıgını yada çıkarıldıgını bilin diye sizin için derledim
    işin garip tarafı 5000 tl ve daha aşağısında bilet numaraları sanki normalleşiyor gibi

7000000 tl ikramiye kazanan numaralar
    9915188 (nerdeyse simetrik amk)

1000000 tl ikramiye kazanan numaralar
    8977111 6131177 1926666(buton takıldı heralde)

100000 tl ikramiye kazanan numaralar
    6553565(3 topla çekiliş keyfisi)

10000 tl ikramiye kazanan numaralar
    0227300 1414149(sonsuza kadar 14 git amın evladı)
    1021024 4255554(yine 3 top) 5474455 6644224 8181550

bu kadar sık tekrar eden numaralar ne bileyim bi bana mı anormalmiş gibi geliyor bilmiyorum
  • 8977111 numaralı bilete takıldım ben. 1 milyon lira ikramiye isabet etmiş. böyle bir bilet elime geçse “bu ne amınakoyim değiştireyim abi şunu” derdim.
  • adamlar bu sene çeyrek biletle falan hiç uğraşmamış.3-4 büyük ikramiyenin çıkacağı tam biletleri kenara ayırıp diğerlerini piyasaya sürmüşler.ama seneye gene nimet ablanın önünde kilometrelerce uzunluğunda enayi sürüleri olur.o değil de haberlerde büyük ikramiye bize çıkınca şunları yapıcaz diyenleri izleyince ne gülüyordur bademler kendi aralarında
  • 70 milyon gibi bir paranın akp emri altındaki milli piyango tarafından gerçekten hakkaniyetli bir şekilde dağıtılabileceğine inanıyor musunuz?
  • bu büyük ikramiye gece yarısı çekilmiyor muydu bu da mı değişti amk
  • aslında şu an bir çoğunuz milyonlara hatta milyonlarla ölçülemeyecek kadar fazlasına sahipsiniz. şu günlerde 70 milyon mu yoksa sağlık mı seçeneğini sunsalar yine bir çoğunuz inanmayacaksanız ama sağlık olurdu cevabım. sakın deme, 70 milyonla hastaneyi satın alırım. bazen para hiçbir işe yaramıyor.

sağlığınız o paradan çok çok çok kıymetli.

insana 1 ay güzel hayaller kurduruyor.
  • milli piyango genel müdürlüğünce düzenlenen "yılbaşı özel çekilişi"nde 70 milyon liralık büyük ikramiye, 7615536 numaralı tam bilete isabet etti. bilet, istanbul'a çıktı.

bu defa hiç uğraşmamışlar birden çok biletle, tam bilete yapıştırmışlar büyük ikramiyeyi...
  • “önce mpi.gov.trye adam akıllı bir server sağlayın da bilet sonuçlarını kontrol etmek için 10 saat beklemeyelim amk!” dediğim hede
hesabın var mı? giriş yap