• sorun çıkarmasa tekrar xp' yi kullanacagım ama o olmuyor artık.

stabilite bakımından ona en yakın gördüğüm win 7 ile devam ediyorum o yüzden.
  • microsoft’un gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi olduğu için normal olandır.
  • windows 7 arayüzünün üzerine henüz daha iyi bir arayüz geliştirilmemesindendir. windows 7 aero temasının yanında windows 10 bildiğin amatör işi. ikonlar desen paint'le çizilmiş. stabilite sorunlarına girmeyelim bile. kim ne derse desin windows 7 microsoft'un şimdiye kadar yaptığı en iyi, en stabil ve görsel olarak göze en hitap eden işletim sistemidir. tam bir ui/ux harikası. tek sıkıntısı artık microsoft'un güvenlik güncellemelerini almayacak olması. ileride donanımı yenileyip windows 10'a geçeceksem sebebi bu zaten. yoksa kim takar windows 10'u.
  • muhteşem bir olay; 10 yıldır yapmakta olduğum şey..
  • win 7 ultimate 64bit
    update defender kapalı
    ince ayarlamalarla hali hazırda mis gibi kullanıyorum
  • eski masaüstü bilgisayarım windows 7 idi. 7 gerçekten çok başarılı bir os.windows nt ve windows xp nin başarısını devam ettiriyor. internetten 17 tl ye oem kodu alıp windows 10 a geçtim yakın zamanda. arayüz dokunmatik odaklı olduğundan pek sevemedim. zaten mac kullanıcısıyım kendimi bildim bileli. windows bazen lazım oluyor, kodlama ve web sitesi işleri için kullanıyorum. windows 7 yi çok sevdim windows vista dan sonra kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi bir his yarattı bende. tv me bağlı olan mini pc imde ise windows media center (kumandası ve pointerlı klavyesi var) olduğu için kullanmaya devam ediyorum. ayrıca içindeki 2tb lık hdd yi ağa açarak telefonumdan diğer pc, mac ve akıllı tvden kablosuz olarak bağlanıp içeriklerin hepsini izleyebiliyorum.
    tanım: mis gibi os kullanılır.
  • ssd disk yoksa yapılması en mantıklı harekettir. zira windows 10 hdd üstüne biniyor, vuruyor kırbacı.
  • 10 yıllık toshiba laptopumla benim de yaptığım eylem.
    ailede 10 kullananlar var hepsi de en iyisi 7 diyor
  • eski yeni farketmeyen her bilgisayarda yağ gibi aktığındandır, üstelik 3 yıl süreyle güvenlik güncelleştirmelerini almanın da yolu mevcut sadece otomatik güncelleştirmeler yok, bazı kurumsal uygulamalar dışında da hala her program ve oyunu destekliyor
  • daha vista' dayız ne çabuk geldiniz buralara...
    mağara insanı...
hesabın var mı? giriş yap