• hiç got izlememenin ödülü 250 tane sapla çay içmekse bugünden tezi yok, ben got izlemeye başlıyorum. hakkınızı helal edin.

(bkz: sükut-ı hayal)
  • şöyle bir geyik dolanıyor son zamanlarda:

- hiç game of thrones izlememiş insanı nasıl anlarsın?
    - o bir şekilde gelir, sana söyler...
  • buluşunca;
    "a- nasıl izlemedik ama. ",
    "b- fakat iyi izlemedik. ",
    "c- ejderha falan var diyorlar ya şaka gibi."
    "d- aynen ya iyi ki izlemedik."

gibi diyalogların geçeceğini hayal ettiğim zirve.*
  • yine de zirve boyunca got konuşacaklardır. bence veganlar ve çayı şekersiz içenler de katılsın bütün böbürlerini atsınlar da biz de bi kurtulalım.
  • ilk sezonu izledim. malumunuz full entrika. benim bırakma sebebim entrika izlemeyi sevmiyorum. herkesin birbirini sikmeye çalıştığı ortamlar beni strese sokuyor. yani 'corç lukas sete gitmeye izin istedi oğlum tabi izlenir' demek lise-1 heyecanı olsa gerek
  • neden? elimizi ayağımızı bağlayıp zorla got mu izleteceksiniz? otomatik portakal’cı mısınız oğlum siz? gelmeyin lan bu oyuna...

(bkz: ben bu oyunu bozarım)

t: elbette ki katılmayacağım zirve.
  • hiç oturup got izlememis fakat denk geldikçe göz ucuyla kesmiş olanlar da katılabiliyor mu merak ettiren zirvedir.
  • benim de icinde bulundugum genel fikre katilmayan tiplemelerdir. bir dizinin cogunluk tarafindan begenilmesi onun cok iyi oldugu anlamina gelmez. bir fikir cogunluk tarafindan kabul ediliyorsa bir yanlislik var dusuncesinde olanlardandir. biraz hipsterlik vardir ruhlarinda bu tiplerin, muhalefettirler. belki de "cok iyi abi yeaa" soylemlerinden sonra izlemeye calismislardir ama bu yuksek beklentiyi karsilayamadigi icin "ha siktir lan bu muydu?" diyip izlememeyi tercih etmislerdir. justin bieber'a kufur eden bazi tipler bu diziyi izlemeyenlere de mal der ama ikisi de populer kulturdur, genel kitle tarafindan kabul gormustur.
  • ak gezenlere pirim vermeyenlerin zirvesidir.
hesabın var mı? giriş yap