• böyle bir olaydan sonra ortaya çıkan akp'li akitleri görünce iyi ki çomar değilim dedirtmiş depremdir.
  • aydında hala devam eden deprem
  • datça'da evin üzerime yıkılacağını düşündüğüm, uzun, bitmek bilmeyen, dizlerimi titreten 6.2 büyüklüğündeki depremdi. o saatten beridir de on dakikada bir şiddeti 3-5 arası değişen artçılar olmakta.

geceyi bahçede geçirmeme neden olacak depremdir.
  • başlığın (bkz: 21 temmuz 2017 gökova depremi ve ben) olarak değiştirilmesi gerekiyor; çünkü herkes senin ne kadar sallanıp ne kadar korktuğunu merak ediyor.
  • artçıları hala devam ediyor.
  • ölü falan yok diyorlar iyi valla o kadar şiddetli bi depremde... ışte buna mucize ya da zengin şansı diyebilirim...
  • bir çaylak olarak ilk entry mi girmek bugüne kısmetmiş. bodrum bitezden bilgi veriyorum çok ciddi sallandık, 1999 depremini hereke izmit de yaşamış biri olarak diyebilirim ki bu depremde benzer emareler taşımakta; yüzeye yakın biryerden dikine dikine vurdu. ev göçüyor sandık kendimizi dışarı zor attık. herkes dışarılarda can kaybı yok deniyor fakat habire ambulans sireni geliyor. umarım kayıpsız şekilde biter bu kabus gece.
  • bak bak hele, bitmek bilmeyen saniyelermiş. kedi götünü görmüş, yara zannetmiş lafı tam da buraya uygun.

17 ağustos 1999 depremi sırasında gölcükteydim. evet, yanlış okumadın sevgili suser kardeşim. istanbul falan değil bak, direkt gölcükte yaşadım ben depremi. evet sağ kurtuldum. ama hiçbir yerde, 45 saniye süren o cehennem dakikalarını böyle ballandıra ballandıra anlatmadım.

az kendinize gelin ya, bir şeyi de abartmayın amk.
  • didimde de sağlam hissedildi. hala dışarıdayız.
  • uykudan depremle uyanmanın nasıl kötü bir duygu olduğunu anlamamıza neden olan depremdir. depremin uzun olması ve kendi içinde şiddetini arttırarak devam etmesi daha korkuç hale getirmiştir bu depremi. deprem anında elektriklerin kesilmesi ve sonrasındaki sık ve şiddetli arççılar da paniğin uzamasına neden olmuştur. büyük adana depremini yaşayan biri olarak gece karanlık ve süre depremdeki korkuyu katladığını söyleyebilirim. tüm otel şezlongtayız bu gece.
hesabın var mı? giriş yap