• arkadaşlar herkes markasını sormuş kötülememek adına yazmayacağım muhtemelen paketleme aşamasında gözden kaçtı.

üst edit : farkındaysanız tiksindim, midem bulandı yazmadım. rezalet de demedim bu yüzden market ya da marka ismi vermedim. olayı paylaştım yalnızca. takdir edersiniz ki yeni açılan bir paketten bir hayvan çıkması herkesin reaksiyon göstereceği bir durumdur.

paketini açtığım bal kavanozundan arı çıkması olayı.

normalde bu tarz başlıklar açanlara gülerdim, nasıl bir şans var bu insanlarda diye. an itibarıyla başıma geldi. boğazım hafif acıyordu gittim marketten bal aldım (isim vermek istemiyorum, üç harfli olmayan zincir marketlerden biri) paketi açınca bir siyahlık gördüm ve ta taaa. arıymış. petekten balı sıyırırken oldu zannedersem.

görsel
  • hamam böceği çıkmasından yeğdir. fazla kafaya takmamak lazım. sonuçta bal arı kusmuğudur.
  • (bkz: gerçek bal) adamlar gerçekliğini ispatlamak için arısıyla beraber göndermiş daha ne?
  • doğal olduğunu gösterir. gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz.
  • (bkz: kovandan sofranıza)

işçi arının ölümü üzmüştür.
  • baget tavuktan ibik çıksa kusacakların oldukça natürel bulacağı hadise.
  • ne güzel, bu zamanda doğal bal bulmuşsun işte.
    ben olsam arıyla birlilkte yerdim.
  • canlı çıksaymış iyiymiş, ben olsam o balı yemem. arı ölmüş içinde. kimyasal madde olmasaydı yaşardı. hep kimsayaldan bunlar, herşeyde katkı maddesi var.

edit : boğulmuş olabileceğini söyleyen de var, mantıklı.
  • hahaha sabah sabah güldürdün at çıkacak değil ya tâbi arı çıkacak.
hesabın var mı? giriş yap