• yarram söyleyinde una elektriğe doğalgaza zam yapıp durmasınlar.
  • girip baksaymis başkan o zaman. iş işten geçtikten sonra bak kapalı demenin kime faydası var.
  • desteklediğim görüntülerdir. belediyelerin halka ucuz ekmek vermek gibi bir görevi yoktur. zaten bu millet, zararına satılan o ekmeklerin de kıymetini bilmemektedir. sırf ülkenin içinden geçen akp'yi desteklemek için, yaşlarından başlarından utanmadan "spor olsun diye halk ekmek kuyruğuna girmek"* gibi fantastik iddialarla ortaya çıkıyorlar. halk ekmek fabrikaları komple kapatılmalı ya da özelleştirilmelidir...
  • ee fabrika üretim yapıyor dendi dün. drone çekimlerinde fabrikadaki makinelerin üstünde örtü var gözüküyor. yahu bu ülkede biz halk olarak bir olayın aslını neden öğrenemiyoruz. sizin halka açıklama yapmak gibi bir sorumluluğunuz hiç mi yok? fabrika çalışıyor mu çalışmıyor mu?
  • pazar günü halk ekmek üretimi olmaz zaten. dolayısıyla çalışmıyor olması normaldir. madem çalışmadığını ispatlamak istiyordunuz drone yerine başkanınız basınla birlikte girseydi içeri.

utanmazsınız gerçekten.

sizin gibi utanmaz olmadığım için gelen edit: uyaranlar söyledi video cumartesi çekilmiş görünüyormuş. ancak madem çalışmadığını görüyorsunuz, her türlü şovu yapmaya meraklı sizler neden içeri girmediniz?

edit 2: uyardılar, görüntüler pazar sabahına aitmiş, yani fabrikanın kapalı olduğu güne. hava durumuna göre tespit edilmiş. yani gerçekten onursuzluk ete kemiğe bürünse böyle bir şey olurdu herhalde.
  • illa pencere yanı makinalarda mı üretim yapılıyor tam anlayamadığım görüntülerdir.
  • normalde drone ile yapılan çekimler için izin alınması gerekmiyor mu? ben mi yanlış biliyorum.

aslında bambaşka bir rezillik içeren videodur. halk ekmek üretimini geçtim, resmen algı oluşturmak için deli gibi çaba harcayan bir topluluk var.

kaybedecek ne çok şeyiniz varmış arkadaş, bu kadar hırsı başka türlü açıklayamıyorum.
  • sözlüğün baş yavşakları toplanmışlar hemen, şu son kalanları engellemiyorum ki bu mallar ne diyor görmek için.

lan dingiller, dün adam gelin içeri maçanız yetiyorsa dedi akpnin ne bok olduğu belli olmayan bilmem ne başkanı götüm götüm kaçtı bugün de büyük ihtimalle pazar fabrikanın çalışmadığını bildiklerinden koşa koşa gidip çekim yapmışlar.

yarın ekrem başkan çıkar verilerle şu kadar günde bu kadar ekmek ürettik der alayınız göt olur siktirip gidersiniz yalancı algıcı pezevenkler sizi. halkı bölmeye teşvik değil mi lan bu dezenformasyon yasası bunlara işlemiyor mu ?
  • işi gücü şov ve reklam peşinde koşmak olan ekrem imamoğlu'nun bilmem kaç bininci rezaleti. adam siyasi parti lideri gibi il il gezecem diye iş yapamıyor ki. şuranın haline bak. bence hiç ekmek üretmemişler burada. istanbul'lunun parası boşa gitmiş.

gerçi müritleri bunu da savunur. imam gelip bunların üzerine küçük çişini yapsa "ne olur başkanım bir kere de büyük yap" der bu gavatlar.

edit: he amk he, pazar günü ekmek çıkmıyor, o yüzden makinelerin üzerini komple kapatmışlar. buna inanan varsa elimde kelepir boğaz köprüsü var, bi mesaj atsanız yeter.
  • pazar günü kapalı, pazartesi gelin.
hesabın var mı? giriş yap