• duyarlı tüm halkımıza naçizane çağrımdır. herkes ama herkes mümkün olduğu kadar sandıkların başında kalmalıdır. öyle oyumu verdim gittim yok. son ana kadar sandık başında kalmalı, usulsüzlüklere karşı savaşmalıyız. bu seçimin türkiye tarihinin en karanlık en kirli seçimi olacağı açıktır. yarınlarımıza, hak ve hukukumuza sahip çıkmıyorsanız bir daha da söylenmeye de hakkınız yok!

gerekiyorsa kocaeli, yalova gibi yakın illerden de destek verilmeli. eminim ki istanbul halkı ve ülkenin demokrat insanları sandıklarına sahip çıkacacak!

her şey güzel olacak arkadaşlar.
  • arkadaslar istanbul'da olmaniza gerek yok gozunuzu seveyim. bu istanbul meselesi mi? gerekirse alin bir bilet gidin istanbula. ogrenci gitmek isteyen arkadaslar varsa bir kisinin yol parasini karsilayabilirim gerekirse.
  • sadece 23 haziran'da istanbul'da olacak kişileri değil, o tarihte istanbul'a gidebilecek, imkanı olan herkesi kapsayan çağrıdır.
  • istanbul'da yaşayan her sorumlu vatandaşın söylemesi gereken cümledir. seçimle gitmemekte direnenlere karşı oylarına, iradesine sahip çıkmak namus borcudur.
  • istanbul'da olsaydım ben de başvururdum.
hesabın var mı? giriş yap