• galatasaray bu sefer şans eseri yener ve fatura ali koç'a kesilir.
  • hakemler sayesinde elde edilen yenilmezlik serisidir. galatasaray kadıköy’de kupa kaldırdıktan sonra bir önemi kalmamıştır.
  • fenerlilere saçma ego yaptıracağı kesin olan başlık.

" biz de alacağı sandıkları galibiyet için tarih açmışlar''
    "abi yenmeleri tarihi olay haline gelmiş"
    "yazık şu hallerine bak ya :)"

umarım galibiyetimizle burası kadıköy pankartları son bulur

edit: yendik be yendik. fenerlilerin o kadıköy naraları da son buldu. hem de 3 1 gibi bir skorla. helal olsun sana galatasaray..
  • her sezon “ütopya fantezi değil gerçeğin ta kendisidir” mottosuyla yola çıkıyoruz ancak, maç sonucu “yine bana hüsran bana yine hasret var” şarkısı eşliğinde dönüyoruz.

maç sonrası editi:şaka maka adamları yendik ya. her sezon tek eğlenceleri bizi yenmek olan takımın elinden bu hakkını da aldık. artık neyle teselli bulacaklarsa.
  • 1-2 gün önce max kruse derbi gelmiş kankası ile zorlu center zara mağazasında arzı endam ediyordu, yeğenim kendisi ile bir özçekim aldı.

bu zorlu'da ne var ise başkanı da topçusu da orada.

neyse konuya gelir isek gs kadiköy'de maçı alır ise ali koç tarihe geçer, ersun hocalarına da yol gözükebilir ama tribün istemesi lazım, bekleyelim görelim.
  • koca bir nesil bu iddia ile eridi gitti :) dile kolay bilmem kaçıncı sene...
  • yarın bu başlık (bkz: ilk entry'si olmayan başlık) haline dönüşecektir tahminimce.

ekleme: başlığı açan arkadaşı tahmininden dolayı, maçı hak ederek kazanan galatasaray'ı ise galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum.
  • ...dedi, uykulu arkadaş. neyse uyanınca hatasını anlar.
    edit; gece gece başlık açmayın, bak ne oldu şimdi.
  • u21 maçı mı o?
hesabın var mı? giriş yap