aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • biten bir yaştır 25e girerken.. acı, tatlı anılarla yüklü, ama kavuşulmuş ama yitirilmiş umutlarla dolu, insana kendini, nerde olduğunu, nerde olacağını sorgulatan sayı kisvesine bürünmüş bir yaşam özetidir..
  • artık ya çok uykum olduğundan ya da çok sıkıcı bir bölüm olduğundan 5. bölümü tam randımanlı izleyemedim. gerçi bunun sebebi 4 bölümü ardı ardına izleyip gaza gelmemiz de olabilir tabi. şimdi 6. bölümde bi eblehlik bekliyorum misal rusun evladından gelebilir böyle şeyler.

--- spoiler ---

burdan sonrası şıpoylır değil de gelecek bölümlerin tahmini diyelim komplo kuralım.
    öncelikle cortiz'in nişanlısı rolünde çift kişilikli dana walsh ölecek. hatta nasıl öleceğini de anlatayım bu kadın kendi gizemini korurken kesin chloe'nin dikkatini çeker o da jack bu kadında bi iş var sanırsam törörüstlerlen birlikte deyip saçma bakışını atar. sonra cortiz istemeden bunu vurur sonra da ağlar naptım ben allahım diye.

ikinci olarak daha ilk bölümde "who is jack bauer" diyen dallama sana sesleniyorum biliyorum sen bu rus mafyasıyla ilişkilisin. ya para için ya da rehin tuttukları ailen için yapıyosun ama ölüceksin. ölmesen bile tutuklanacaksın.

her daim 24 sezonlarında konu başlar 10 bölüm sonra aslında herşeyin çok farklı olduğu anlaşılır işte bu durumda amerikan başkanı madam pirezıdıntın yardımcısı rolündeki genç lavuğun arkadan pis işler çevirdiğini göreceğiz ve şaşırmayacağız çünkü artık alıştık 8 sezondur nedir bu amerikan başkanlarının kendi kabinelerinden çektikleri.

aliasta julian sark rolüyle gönülleri fethetmiş david andrews ise kardeşimi kurtarıcam ulen diye ortalıkta koştururken kesin jack bauerin kucağına düşecek ve acımasız bir işkenceye maruz kalacak. tabi aslında artık daha acımasız olan kim sorusunu sorduğumuzda renee cevabını alıyoruz ama olsun. renee de muhtemelen 15-16. bölümde(belki o kadar bile değil) 2. düğüm esnasında hakkın rahmetine kavuşacak.

başkan hassan'ın kardeşi de muhtemelen 2-3 bölüm sonra ölür gerçi 5 saatlik bir dilim verdi rus'a o yüzden en geç 6 bölüm sonra ölmüş olur o da. bu arada hassan'ın karısı da beni çok tedirgin etmiyor değil hele bir de artık aldatıldığını öğrendiğine göre farklı bir plan ile kocasını öldürmeye kalkabilir.

--- spoiler ---

tey tey daha topu topu 5 bölüm izledik ne hale geldik. tüm dünyadaki nükleer silahlar yok olmadan jack bauer'e rahat yok.
  • her sene aynı terane yaşanmasından mütevellit bu sene sözlük tarafından gerekli ilginin gösterilmediğini düşündüğüm dizi.
  • 12 x 2
  • --- spoiler ---

jack bauer kardeşimizin renee walker'a "daha evvel dediğim şey varya hani, onu içtenlikle söyledim, ima ettiğim şey de oydu" diye lafı gevelediği dizidir. ulan jack sen bile "seviyom ulan" diyemiyorsan biz nasıl diyeceğiz.

--- spoiler ---
  • --- spoiler ---
    starbuck'tan tiksindiren dizi. 8x13'ü izlerken "bak kevaşeye ne peşinde koşuyo yine" derken buldum kendimi, kevaşe starbuck bill prady'nin yanına giderken.
    --- spoiler ---
  • rusların yeniden salata olduğu dizidir.
    --- spoiler ---
    kahretsin, silent clock
    renee walker(197küsür-2010). jack bauer takip eden 7 bölümde rus soykırımına imza atmazsa adam değil.
    --- spoiler ---
  • president taylor ile dalia hassan bir ara o kadar yakinlastilar ki, annem rahmetli teyzemi günü icin patlicanli degil de ispanakli börek yapmaya ikna edecek sandim bir süre sonra. "sen de gelecek aya digerinden yaparsin,hatta köri koyarsin biraz da icine." - "tamam canim ama sen de amerika'dan gelirken cilt beyazlastirici kremden getirmeyi unutma lutfen." eeeeeh, ne barisi ulann...paula abdul ne kadar müslümansa bu baris da o kadar baris!
  • üst sol birinci küçük azı dişinin kod adıdır. ikinci bölgedeki dördüncü diş anlamında.
  • bizde de yapın lan! uyuyan logan'ın önde gideni!

http://video.ntvmsnbc.com/…saatlik-24-maratonu.html
hesabın var mı? giriş yap