şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
28455 entry daha
 • karadenize bayramlaşmaya gideceğini aylar öncesinden söylemesine rağmen onur ve gurur yoksunu siyasal islamcıların hala algı kasmaya çalıştığı büyük başkan.

  siz gidip türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı olmasına rağmen rabia rabia diye ağlayan arap açıklarına oy verin.
  görsel
  (bkz: aktrol edit)
  görsel
  görsel
  islamcıların allah'tan çok korktukları liderdir aynı zamanda.
 • son olaylarından dolayı tabanının gözünden düşen siyasetçi.her zaman yanlış yerde yanlış zamanda bulunup yanlış açıklamalar yapıyor.ilk başta herkes gibi ben de umutluydum ama demek ki hemen bel bağlamamak lazımmış.umarım kendisi aday gösterilmez çünkü kaybedeceği artık enikonu belli oldu.
 • onur ve gurur yoksunu siyasal cehaplılar tarafından "16 milyonu kucaklayacağım demesine rağmen bayramı karadeniz'de geçirmiştir" gerçeğini laf kalabalığı yapılarak savunulan siyasi kariyeri düşüşte olan müteahhit.

  siyasal cehaplı ekotroller kadar namussuz ve haysiyetsiz kişi yoktur.
  annelerinin de her dönme ve bu topraklara düşman kişiler gibi islamcılarla kötü anısı olmuştur bu tiplerin elbette. :)
 • 10 bakanlıktan daha fazla bütçeye sahip ibb'nin şimdi ki başkanı, mamasını kestiği akitler'in en çok korktukları isim. gereğinden fazla hırslı ve bazen çok gıcık. sonunu merak ediyorum ben de. işler ilginç bir hal almaya başladı çünkü. ilk seçimde oy verdim. bir daha verir miyim ? bu tamamen akp'nin kayyum ataması veya hapse atacak olması durumlarına göre değişir.
 • şöyle bir baktım kimse bahsetmemiş: şahmeran heykelleri olayı bence çok saçma. maksat kız çocuklarına yardım etmekse eğer bu çok daha basit şekilde yapılabilirdi gibime geliyor. 34 şahmeran heykeline ne para verildi bilmiyoruz. askıda fatura tarzı direkt faydaya yönelik icraatler yapsa keşke. he ben kendisinden umudumu keseli çok oldu ama yapacak bir şey yok maalesef.
 • gönüllülük esaslı ücretsiz yapılan şahmeran heykelleri ( 7 milyona yapıldı yalanını yaymış aktroller) müzayede ile satılıp kız öğrenciler okutulacakmis, bir de bunun dışında ibb'nin kadıköy'de duvar resmi grafittisi konulu başlık vardi dün.
  sayesinde sanat konuşuluyor.

  son günlerde yaşanan talihsizliği erken uyarı sistemi gibi dikkate almali, zira muhalif her birey gelecek için onemli.

  * trollun biri de bayramda şurada burada diye zirvalamis. malum zat gibi marmaris, urla ya da esenler de oturmayan belediye başkanı gibi x şehrinde sessiz tatil yapmak yerine çabalamasi bile carpitma aracınız oluyor ne cirpindiniz be.
 • 3 yılda yaptığından daha fazla ve kötü hatayı 1-2 günde yaptı.
  üstelik kendi kendine.

  paranoyak olduk, ama düşünmek zorundayız :

  acaba diyorum, kendi kendini adaylıktan düşürmek için hataları kasıtlı mı yaptı?
  geçmişte o kadar zor olayı idare eden bir adam, böyle saf hataların içine düşmez.
  bile bile hataları yaptığı düşünülür.

  eğer kasıt varsa, neden yaptı?
  kılıçdaroğlu'nun önünden çekilmek için böyle yapmaya mı zorlandı?

  rize mitinglerinden sonra gazalmış olarak istanbul'a dönecekti.
  ama kasıtlı yapılmış gibi görünen hatalar tüm bu gazı boşalttı.
  belki de chp genel merkezi böyle olmasını istedi.
  ve imamoğlu da talimatı uydu.
  kim bilir ...
 • ak partiyi hdp oyları ile yenmiş yitik belediye başkanı.
  faust gibi.
 • yaşanan yol kazasından sonra kenara çekilmesi sağlıklı oldu. hani damat kaçarken, at izi it izine karıştı demişti ya, imamoğlu eleştirileri de aynen o şekle bürünmüştü.

  bir yanda samimiyetle eleştiren muhalifler, diğer yanda nefes alsa dahi adam öldürmüş muamelesi yapan satılık troller. kim kimdir belli olmayan bu ortamın gündemden düşmesi güzel oldu, şimdi sırada yine uyduruk bir dava var, devlet kurumlarını vatana ihanetle suçlayan adamlar elbette ifade bile vermiyor ama kendisi bir cümle ettiği için hapisle yargılanıyor… adaletini sevdiğimin ülkesi.

  seçeneklerimiz arasında en güçlü aday hala kendisi, bunu iktidardakiler de çok iyi biliyor. sırf bu yüzden ardında sağlam durmak, destek olmak şart. bu devran döndüğünde onu da hırpalayacağız elbet ama önce devran dönmeli.
 • hayatını amman endişeli muhafazakarlar ürkmesine adayan başgan.
7 entry daha

hesabın var mı? giriş yap