şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
1058 entry daha
 • "karar senin, istanbul senin" sloganıyla biten reklamı çok başarılı olan 2019 istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.
 • bu trollere kalsa millete israil dölü diyen pkk ile defalarca masaya oturan,fetöyle yıllarca gangbang yapanlara, paraları sıfırladım babacımlara oy vermemiz gerekiyor, hadi ordan hadi ordan, sizi para satın almışta bizi satın alamaz!!!
 • ekşi sözlük istanbul anketinde farkla birinci gitmektedir

  oy vermek için buraya
 • 4 buçuk milyondan fazla istanbullunun oyunu alarak kazanacak olan başkan adayıdır.
 • chp’de büyükler isterse, krem peynir’den dahi hedef gözetilen kitle için büyük kurtarıcı sonucu çıkartılacak pasajlar yazılır. yoksa kemal şöyle gaf yapmış, bilmem kimi nereden aday koymuşlar, parti sağa kaymış ya da fetöcüler ele geçirmiş retoriğinin para etmediğini idrak etmek için kaç kritik seçim goygoyunda oyunu gidip tıpış tıpış vereceğinin muhasebesini yapmadığın sürece çok ekremler sahnede ışıklar altında “aha bu bea” dedirtir insanoğluna.

  siyasetin dili evrimleşiyor, yumuşuyor da; siyaset yapma gayesinde ve o gayenin perde arkasındaki yöntemlerinde gram değişiklik yok. haliyle de biri vaktini tamamladığında sahnenin önünden alınırken, ötekini bu kadar kolay iliştirebiliyorlar ve zaman böyle akıp gidiyor.

  ekrem’in ülke tv yayını çok tartışıldı lakin akılda kalan’da söyledikleri pul kadar tartışılmadı. elbette yine yollar toplumun idrak seviyesinin bileşkesine çıkıyor.

  sağlık olsun tabi de, umarım derenin altından çok sular aktıktan sonra, yani çok sonraları sahneden inerken benzer süreçlerden geçiyor olursak başka türlü bakabilmeyi öğrenmiş oluruz o günün mevzularında, sahnedeki süper kahramanlara ve niyetlerine filan. nasıl olsa istanbul seçimini kaybettikten sonra başka bi’ yol haritasıyla başka bi’ piyeste yeniden ikna olma moduna gireceğiz. bakalım ikna konusunda kemal’in kaldırdığı rüzgarı geçebilecek mi; haliyle de toplumun idrak seviyesini test edeceğiz bi’ bakıma. şerh merh.
 • baharla birlikte gelen, kalbimize güzellikler ve sevgi dolduran bir abi. halkımızın bu sevgiye ve güzelliklere ihtiyacı var.
 • binali 48
  ekrem 49
  tahmin ettiğim sonuçlar bunlar.
 • rte iktidarda olduğu sürece herhangi bir akepeli aday istanbul'u kazanacaktır. zira istanbul'u kaybeden türkiye'yi, iktidarı kaybeder. ayrica ekrem imamoğlu gördüğümüz kadarıyla efendi, dürüst, demokrat, geçmişi temiz bir aday, tabi ki kazanmayacaktır. bu gibi sifatlar makam, mevki getirmez ne yazık ki! bu ülkede rejim değiştiğinden* beri benim umudum kalmadı yoksa imamoğlu istanbula türkiye'ye yakışan bir başkan olurdu.
  yazık bu güzel ülkeye yazık ettiler.

  edit:imla
 • yeni reklamında devlet bahçeli’yi oynatmış olan ibb başkan adayıdır kendileri...

  https://eksiup.com/f623e7507126
 • oy oranı %40’ın ötesine geçmeyecektir.

  ekrem imamoğlu aslında muhafazakar istanbul halkına en uygun adaylardan biri. lakin muhafazakar istanbul halkının kafasına silahta dayasan, tayyip erdoğan’dan ötürü akp’den başka partiye oy vermezler.
28 entry daha