593 entry daha
  • fatih terim'in istifasini hizlandiran mactir. yahu milli takima da gidemez simdi. neyse biraz otursun evinde. yaslandi artik.
  • kutlamayı dominos pizza ile yapacağım maç. öncelikle ali başkanım iyi ki varsınız iyi ki fenerbahçelisiniz.

maça gelirsek,
    takımımız fenerbahçe derli toplu oynadı . iki pas yaptı . defans güven vermiyor buraya da kısa zaman da yapılacak transferler ile çok daha iyi takım olacaktır.

şampiyon belli , ikinci için savaşın.
  • kısaca değerlendirirsek ozan sağ bek olacak demiştim. kendisinin emre’nin yanında olması gerekli. emre bombardıman uçağı ise ozan da onu koruyan eşlikçi f-16dır.

başka bir mesele olarak ferdi’yi sol kanatta oynatma hoca. sağa geçer geçmez yaptı asisti. hele rodriguez’i hiç oynatma bu haldeyse. solda deniz, sağda ferdi. bu kadar sakat varken denenebilir.

2. olarak jailson’un yedirdiği tam bir ön libero golüdür. insanlar anlamıyor ama önlibero ve stoper aslında birbiriyle en alakasız bölge. önlibero top kapmak için hamle yapan topçudur, defans ise açı kapatır. alın örnek.

yine bu konusa jailson ve dirar yan yana oynayınca iyice açık defansta veriyoruz. bari zanka sol stoper olsun. benim düşüncem tabi bilmiyorum.

muriqi de ilk golde o şekilde gelen topa vurmak... oldu bu, buna yedek lazım sadece. birde muriqi özellikle ferdi’ye vermiyor sanki. yapmayın şöyle şeyler.

tekrar edelim; yedek forvet,stoper şart.
  • (bkz: hahahahahahahahahaha)

düşünsene yarın da galatasaray yeniliyor ultraaslan ve galatasaray, twitter'dan bir bildiri daha yayınlıyorlar.

ne gülerim ama ha. nasıldi ya o. hah şimdi hatırladım. hahahahahahahahahaha.
  • fener düşmanı olmak ne güzel şey lan. başlıkta sansar gibi bekliyorsun, yeri geliyor kendi takımının maçından daha çok takip ediyorsun.

fener gerideyse yapıştır "geçen haftaya benzemez bir maçla şampiyonluk havasına girdiniz, bak başakşehir affetmez noldu ezikler falan filan" diye. yenilirse de benzer şekilde zırvalıyorsun.

ondan sonra fener maçı çeviriyor. hele ki fener'in senin takımının avcunun içinden, gözünün içine baka baka çekip aldığı muriqi gibi klas bir golcünun yine gol attığı, canavar gibi de top oynadığı maçta. erkekliğe bok atmıyorsun ama, hemen lafın hazır "iki maçta yine havaya girdiniz mayıslar yine bizim ot bok yarak kürek"

sen bak şuradan siktirgit falcao başlığına, saat 00.00 olmak üzere. orada nöbet falan tutuyordunuz siz. nöbet tutarsan gelecek bak bekle sen sabret. o gelmezse de 10 milyon verip aldığınız süper star diagne'niz var bak gol makinesi adam. sene sonunda zaten 69 puanla şampiyon olacaksiniz yine, niye üzüyorsun kendini? amk salakları sizi.

bu sene size rahat yok. her hafta kendi maçında nöbet tutturacak size bu takım bu sene. mayısta görüşeceğiz nasıl olsa.
  • gol olmayacak maçta olmayacak goller ile fenerbahçe'nin kazandığı müsabaka.

özetle; 0-0 bitse kimsenin şaşırmayacağı maçta 3 tehlikeli gol pozisyonu olmadan 3 gol oldu. crivelli gol böyle atılır derken muriqi ben de buradayım dedi ve son sözü dirar söyledi. fenerbahçe son 10 senedir 1 galibiyet alabildiği sahada, zorlu dönemeçten 3 puanla ayrıldı. önümüzdeki 4 haftayı ne kadar çok puanla kapatırsak işimiz o kadar kolaylaşacak. önümüzdeki hafta yazıyı yazarken transferler şekillenmiş olacak muhtemelen, ondan sonra bakacağız ideal düzenimize.
  • 2013/2014 fenerbahçe'sini hatırlatmadı değil hani. valla tırstım. tebrikler.
  • oturduğum semtin yıkıldığını zannettim son golde. özlemişiz be bu heyecanı.
  • transferlerin tamamlanmamış olması ve sakatlara rağmen lige 2 de 2 ile başlamak çok önemliydi. birde başakşehir'i deplasmanda son dk golü ile yenmek de takımın geldiği seviyeyi gösteriyor.

aslında genel olarak maça hakim bir oyun sergiledik. ancak mert'in müthiş pası ile crivelli harika bir gol attı. devamında denedik, direkten dönen toplar, ofsayt nedeniyle iptal olan gol derken sonunda skoru aldık.

bence eksik bölgelerdeki transferler tamamlanınca ve sakatlar dönünce şampiyonluğun en büyük adayı konumuna geldik.

çok bir şey demeye gerek yok, vedat muriq yılın transferi olabilir. ferdi'de yılın genç oyuncusu olabilir, yaptığı asistte resmen adrese teslim ve doğru tercih yaptı.

iyi yoldayız iyi.
  • an itibari ile sesim gitti.. ersun hoca bu maç sınıfta kaldı ama ruh ve mücadele böyle bir şey... geçen sene ki kararsız ve inançsız fener yerine geriye düşünce zaman zaman oyundan düşüp açıkta versek geri döndük futbol saniyelerin oyunudur vedatın direk gol olsa belki fark atardık.. jailson bir ara ersuna beni stoper koyma amın evladı gibisinden şov yaptı , ozan genel anlamda iyidi , vedat zaten gelsin karımı siksin.. yalnız garry ve emre iyi değildi bugun hele sol kanat olacak o adam maçı katletti... not: yeni stoper be biçim bir adam (bkz: lugano)
114 entry daha
hesabın var mı? giriş yap