• cumartesi 19:00'da başlayacak maç. favorinin erzurum olduğunu söylemeye gerek yok. orta sahası yok bir şekilde lige giren ve transfer yapmayan galatasaray için her deplasmanda sorun yaşar. rakiplerinin ismi veya puan durumundan bağımsız rakipleri maçın favorisidir.
    geçen hafta iyice anlaşıldı ki taraftar ve muslera takımın eksiklerini örtüyormuş. rakiplerde artık galatasaray'ın takım olarak şampiyon olduğu yıllardan çok uzak olduğunu anladı.
    gamsızlar belhanda ve feguli artık kadroya girmemeli, pahalı ve verimsiz forvetlere burası galatasaray denilip yedekte oturtmalı. tabi bunu yapacak bir terim bırakmadılar. yönetim her fırsatta oklar kendilerine yönelince suçlu olarak terim'i gösteren garip açıklamalar yapıyor. her milli arada sadece dinleniyoruz lafı ufak bir laf değil.
    erzurum tekrar yükseldiği ligde kalıcı olmak istiyor. ligimizde tutanabilir kadroları var. trabzonspor, beşiktaş ve galatasaray bu sene iyi olacak gibi durmuyorlar. bu nedenle küme düşme barajını bu 3 takımdan alınan puanlar yükseltecek. eskiden büyüklerden alınan puanlar ekstra denirken artık alınmayan puanlar sonunuzu getirebilir. erzurum orta sahada iyice eksilen galatasaray'a o bölgede üstünlüğünü kabul ettirirse maçı 2 farklı alabilir. ben yinede 2.5 gol üstü bahsi oynarım. sağlamcılar 1.5 gol üstü oynasın. illa sonuç diyenler erzurum kaybetmez, 1 ve 1.5 gol üstünü birlikte oynayabildikleri bahsi oynayabilir.
  • berabere bitecektir.
  • nedense rahat kazanacağımızı düşünüyorum. feghouli kadro dışı kaldı sonunda geri kalanlar kendine çekidüzen verirse rahat alırız.

tahmini skor 0-2

tanım: maç.
  • bir takım düşünün lig başlayalı 1.5 ay olmuş henüz istanbul dışına yeni çıkıyor. valla helal olsun ne diyeyim. geçen sene pandemi sonrası fikstürde de tüm maçları pazar akşamına yazmışlardı. yersen bunlar hep tesadüf.

maça gelirsek erzurumspor ciddi bir kadro kurdu ertelemelerden dolayı çok dinlendiler evlerinde bu maçı kolay vermezler gibi gözüküyor.

gs ise penaltı harici gol atamıyor. pozisyona bile giremiyorlar. futbolun dinamikleri bu maça puan kaybı diyor ama hakem faktörü işte kaç penaltı çalar bilemiyorsun. *
  • erzurumspor'un içimizden geçeceğini düşündüğüm futbol karşılaşması... yatırım tavsiyesi değildir...
  • kafa kafaya oynanacak olan maç. erzurum'un kazanmazı sürpriz olmaz hatta iddaada değerlendirilebilir.
  • erzurum’a 1.5 ust oynayacagim mac olacaktir galatasarayli olarak
  • galatasaray’ın ligden kopmaması adına hiçbir şey olmasa bile mutlaka birşeylerin döneceği maç. bu nedenle erzurumlu olarak gs lehine bir kırmızı ve/veya penaltı bekliyorum.
  • forvetsiz, şut çekemeyen bir takım olarak galatasaray şanslı gününde olursa kazanabilir. aksi halde kolay bir maç olmayacak.
  • erzurumspor'un hakemler tarafından harcanacağını tahmin ettiğim maç.
hesabın var mı? giriş yap