• adamın biri yanlış kategoriye açmıştı ilanı. 3 kere şikayet ettim, aradım. hiç iplemediler. onlar için sadece ilan verilmesi yeterli. araç kategorisine bilgisayar ilanı verseniz bile umursamazlar.
  • gene ülkemden şaşırtmamış bir fırsatçılık haberi.

rezalet puanı 10 üzerinden 10.
  • sırf bu yüzden yüzlerce insan küfür yiyor
  • dolandırıcılığın önüne geçmek için yapılmıştır.
  • sahibinden.com un bu yaptığına gö.lük denir.

• ilanı silip yeni ilan açmak bu kadar zor olmamalı. (bkz: beyin bedava)

çok da rezalet olmayan olay.
  • başkasının rezaletine konmak gibi olmasın da:

birisi bir şekilde bu adamlarda kullandığım (ki sadece bunlarda kullanıyorum) şifreyi kırmış (allah allah nasıl olduysa)

sonrasında isim değiştirip, bir de fake ilan çıkmışlar hatta bir de kredi kartıyla ilanı boost'u almışlar

mail gelince bana ilan yayınlandı diye, hemen baktım, durumu gördüm, ilanı sildim, müşteri hizmetlerine bilgi verdim ve parola sıfırladım

sonra?

hesabımı pasife aldılar. tamam dedim normal. aradım tekrar, durumu söyledim. kimlik istediler ön arka fotosu ve fatura.

dedim ki güzel kardeşim, zaten durumu farkeden ben, bilgi veren ben, kendi üstüme düşen işleri yapan ben, muhtemelen hesabı çaldıran da senin bir açığın. ben neden kendimi ispatlıyorum. ayrıca kimlik istemek nedir ya siz hayırdır kredi mi vereceksiniz bana.

verdikleri cevap burası böyle.

iyi dedim, kullanmıyorum. pasifte kalsın hesap. sizin kafanız sayesinde bir çok piyasa bu halde zaten.
  • heyy sahibinden kendine gel seni bu halk bu duruma getirdi g*tün başın oynamasın
    rezalet 10/10
  • ilanı yayından kaldır yapmak bu kadar mı zor. müşteri temsilcisi ile iletişime ve geçtin. kaldır bir daha yükle.
  • yav rekabet kurumu bu siteye niye ceza kesmez yıllardır anlamıyorum,piyasada tekeller istediği gibi ilan ücretine zam yapıyor istediği fiyati istiyor istediğini yayınlıyor istemediğini yayınlanıyor,sitede alınan satılan hiç bir şeyin sorumlulugunu ustlenmiyor,ne bir kriter var ne mevzuat.
hesabın var mı? giriş yap