• sokağa çıkma kısıtlaması olmasına rağmen sokağa çıkan birinin yaptığı saldırı.

edit :https://www.kurtulusgazetesi.com.tr/…i-oldu/147988/

akli dengesinin yerinde olmadığı söyleniyor.

https://twitter.com/…tatus/1264517713000628225?s=19

edit2: bazı kendini bilmezler yok afyon yobazlığı orda medeniyet ne arar falan yazmışlar. işte sizin bu diliniz zehirli dil. sanki sizin yaşadığınız yer paris falan allah allah. ergen ekşciler sizi :-)
  • bunlara da emir versenize lan!

vatan hayini şerefsiz fetöcu çapulcudur. polis kırsın kolunu bacağını versin eline kafasına biber gazı kapsülü atsın...

vur polis vur, copuna sağlık...

siz durun siz, bunlar daha iyi günleriniz... ehonomi de coh eyi, çünkü benim bir sürü param var...

(bkz: afyon yobazlığı)
  • böylelerini silahı çekip vurmak lazım işte. polise saldırmış, başka bir şeye gerek var mı? ölebilirdi o polis. kafasına kürek darbesi yemiş sonuçta.
  • kürekli manyak karşısında soğuk kanlılığını koruyarak, silahına sarılmayan polisimizi tebrik ediyorum.
  • polisin tabancasının ne işe yaradığını merak ettiğim video kaydı. burada kullanmayıp nerede kullanacaksın polis kardeşim?

vur topuğundan al götür.
  • herif öküz ve suçlu bunda hemfikiriz ve gerekli işlemler de yapılmalıdır ancak yine "vadan hayini" ilan etmiş birileri. paylaşımı yapan kişi de bir incelenmeli...

vatan hainliği unvanı kimlerin tekeline verildi anlamıyorum ki. herkes her an birilerine verebiliyor. şuna oy vermedin vatan hainisin, falancayı eleştirdin vatan hainisin, polisle kavga ettin vatan hainisin. bu ne lan böyle?

abd'de, ingiltere'de polisle kavga edince vatan haini dendiğine hiç denk gelmedim. herif kafayı kırıp ilkokul tarıyor yine vatan haini diyen yok. polisi çekip vurduğunda bile kimse arkasından vatan haini demiyor. akp'nin içini boşalttığı kavramlardan biri bu vatan haini diğeri de terörist.
    (bkz: vatandaşı olmasan aslında eğlenceli ülke)
  • hekimlere saldırıp kaçan ...lar iyice cesaretlendi polisimize de saldırıyor. çünkü örnekleri dışarıda cirit atıyor, korkmuyorlar!
  • şimdi biraz objektif olalım.

bu anadolu çomarları benzer durumlarda birileri hakkını aramak adına polise karşı gelince, eylem yapınca terörist ilan ediyorlar. bizde askere, polise yanlış olmaz edebiyatına giriyorlar.

ama iş başa gelince bir anda en kral terörist olmuşlar kodugumun ayıları...
  • tam şaşırıyordum ki esneme geldi. kahraman türk polisine bak la. nerelerde neler geliyor başına.
  • polis bunu vursa foşik olur. polis de şaşırdı kime nasıl mudahale edeceğini.

otogarda hasmının boğazını herkesin içinde kesen caniye hiçbir şey yapamıyor ama uygulamadan kaçan 18 yaşındaki genci kalbinden vuruyor. ülkede herkesin ayarı bozuldu.
hesabın var mı? giriş yap