• tv kanallarında yayınlanmamaktadır. ilk defa karşılaşıyorum.
  • aynı saatte oynanan chelsea manchester city maçının tv ekranlarında tercih edilmesi nedeni ile dijital platform üzerinden izlenebilmektedir.

(bkz: 25 eylül 2021 chelsea manchester city maçı)
  • ssport+ yayınlamaktadır.
  • aston villa mis gibi 2 pozisyon kaçırdı ilk yarı. united'da ise greenwood az daha akıllı oynasa 2 gol gelmişti zaten. olan 2.5 üst oynayanlara olacak herhalde. bir de bruno fernandes ne topçu be…

edit: iyi ki ne topçu dedik, adam penaltı kaçırdı aynı maç. maşallah dediğimiz 3 gün bile yaşamıyor artık.
  • ikinci yarı aston villa, manu'ya top yüzü göstermiyor resmen.
    bırakın da cr7 izleyelim biraz amk, geçen sezon grealish varken bile bu kadar top oynamıyordunuz lan *
  • tosuncuk atılmalıydı hakem atamadı. sakatlık ayağına yerini lindelof'e bıraktı. manu golü bulur birazdan.
  • maçı seyredemiyorum ama yedeklerde jesse lingard ve edinson cavani var. bu oyuncuları oynatmamak ciddi bir teknik direktör hatası bence.
  • dakika 72 hala 0-0. m.utd deli bastırıyor son 5 dakikadır. böyle devam ederlerse gol atmamaları imkansız.

edit: pres 5 dk sürdü, atamadılar. aston villa attı 0-1. dk. 89. aha şimdi de penaltı oldu. golü atan adam penaltıya sebeb oldu.
  • yukardaki arkadaş gibi üst oynamış olsaydım eğer bu maçta şike olduğunu düşünürdüm. ings ve greenwoodun mallıkları, verilmeyen penaltı ve deminki sakatlık pozisyonu... gerçekten tuhaf bir maç.
  • ronaldo varken fernandes penaltı kullanıyor aq olaya bak dedirten maç.

edit: al işte aq.
    edit2: zaten penaltı kullanmak konsantrasyon gerektiren bir olay, bir de arkasında ronaldo gibi bir adam varken penaltıyı kendisinin kullanıyor olmasının getirdiği baskıyı kaldıramadı açık net.
hesabın var mı? giriş yap