• penaltıyı ronaldo; serbest vuruşu fernandes kullanmalıydı ama tam tersi oldu.
  • ronaldo varken fernandes penaltı kullanıyor aq olaya bak dedirten maç.

edit: al işte aq.
    edit2: zaten penaltı kullanmak konsantrasyon gerektiren bir olay, bir de arkasında ronaldo gibi bir adam varken penaltıyı kendisinin kullanıyor olmasının getirdiği baskıyı kaldıramadı açık net.
  • ronaldo penaltıyı kullanıp atsaydı burası 20 sayfa goat yazısı ile dolacaktı, penaltı atmanın ne kadar zor olduğunu nasıl bir irade gerektirdiğini okuyacaktık.
  • unitırt puan kaybını geçen hafta da hak etmişti... ronaldo dışında iyi giden neredeyse hiçbir şey yok takımda, burada şampiyonluk hayali kuran manu romantiklerine iyi oldu... premier ligin top 4 takımları arasında en zayıfı manu.

aston villa'nın hakkıyla kazandığı maç.
  • ikinci yarı aston villa, manu'ya top yüzü göstermiyor resmen.
    bırakın da cr7 izleyelim biraz amk, geçen sezon grealish varken bile bu kadar top oynamıyordunuz lan *
  • yukardaki arkadaş gibi üst oynamış olsaydım eğer bu maçta şike olduğunu düşünürdüm. ings ve greenwoodun mallıkları, verilmeyen penaltı ve deminki sakatlık pozisyonu... gerçekten tuhaf bir maç.
  • abi bu nasıl kadro seçimi allah'ını seversen illa ronaldo'yu forvette oynatacaksan cavani-martial ikilisiyle birlikte oynatsana sayın ole gunner kardeşim.

solskjaer hoca, şenol hocanın kenan inadı gibi greenwood inadından vazgeçmeli.

orta saha ve ileri hat seçimi şöyle olmalıydı bu maçta.

fred-matic
    sancho-fernandes-lingard
    ronaldo-cavani(martial)
  • abi yok anlamıyorum ronaldo varken orda fernandes neden penaltı kullanır ki.
  • aston villa mis gibi 2 pozisyon kaçırdı ilk yarı. united'da ise greenwood az daha akıllı oynasa 2 gol gelmişti zaten. olan 2.5 üst oynayanlara olacak herhalde. bir de bruno fernandes ne topçu be…

edit: iyi ki ne topçu dedik, adam penaltı kaçırdı aynı maç. maşallah dediğimiz 3 gün bile yaşamıyor artık.
  • tv kanallarında yayınlanmamaktadır. ilk defa karşılaşıyorum.
hesabın var mı? giriş yap