• yunan zencisini öyle bir caydırdı ki toronto savunması adamın ne şutu ne de top dağıtması kaldı...büyük ihtimalle kawhi önderliğinde finale çıkacaklar ama ben de gsw serisinde kawhi ve arkadaşlarının gsw'ye karşı cayacaklarını düşünüyorum.

bir ara 14-16 sayı gibi bir farkla öndeyken son 7.5 dakikaya kadar 26-3 seri yiyen, üstelik kahwi serinin en kötü maçlarını çıkarırken- tabi o seriye kadar- buradan maç veren bucks...sen zaten çıkma abi finale falan gerek yok.

raptors...bölüm sonu canavarına hoş geldiniz. baya tanrı yardımına ihtiyacınız var.

bucks'ın koçu buldenhozer'da aynı çernobil'deki legasov amk dslfkjhsajdkhf.
  • gsw sikimi süpürür

toronto içerde-dışarda birer maç alır ve seri en kötü 4-2 biter diye düşünüyorum.şöyle bir durum da var,eğer milwakuee serisi boyunca yaptıkları savunmaya devam ederlerse, o top sakalını siktimin bok surat klay tampsınına iyi savunma yapıp aynı şekilde hücumda da başarı kazanırlarsa neden yedinci maçı görmeyelim ? keşke olsa öyle bir şey.çıksın yedinci maçta kaybetsinler ama 4-0 süpürülecek demek de şu adamların emeklerine saygısızlık olur

umarım kd yılanı sakatlıgını riske atıp finallerde oynamaz.cünkü kd hangi takımda oynarsa oynasın karşı takım için her zaman adaletsiz üstünlük kurabilecek bir oyuncu.

curry için söyleyebileceğim hiçbir şey yok.oyun tarzından nefret etmeme rağmen beni her zaman göt edip hayretler içerisinde bırakabilen bir oyuncu ( her sene çok daha deli oynuyor ) umarım onun da şutları çembere küser

d.green falan say say bitmiyor amına koyduklarım basketbolun allahı gibiler.playofflarda hepsinin ağzından alevler çıkıyor.yeter istemiyoruz artık kardeşim sıktınız yeminle bi siktirin gidin artık görmek istemiyoruz sizi ya bi huzur verin bize
    (bkz: sıkılıyorum,daralıyorum, isyan ediyorum isyan)

onların all star ilk beşi varsa torontonun da allahı var ulan
  • yine sürahi nine gözlükleriyle izleyen basketbolseverlere bazı hatırlatmalar yapmalı.
    - bucks bu seriyi 4. maçın devre arasında kaybettiğini ilan etmişti. 20 sayı önde olsalar bile 6 dakikada o farkın kapanabileceğini 5. maçta da iliştirmiştik. bu maçta da 15 sayı öndeyken 4 dakikada geriye düştüler. sebep? normal sezon oynadıkları modern basketbolu unuttular, hatırlamaya çalıştıklarında adam değiştirmede sorun yaşıyorlar. karar mekanizması ve iletişim zayıf. playoff oyunu desen? o da yok zaten, hiçbir maçta olmadı detroit pistons, celtics serisi dahil olmak üzere. baskı altında yokları oynamalarının dışında şut yüzdeleri %30'un altında.
    - giannis ile lebron'u falan kıyaslayanların hentbol bilgisine hayran olmamak elde değil, david thompson ile dahi kıyaslayamazsınız, çok başka oyuncular. giannis 6 yıllık tecrübede bir oyuncu, ve bu seride sıradan allstar atletik bir oyuncuya dönüştü. nick nurse'e teşekkürler.
    kawhi'ın smacı giannis'in üzerinden değildi, runner dunk idi. giannis neredeyse 1 saniye geç zıplamasına rağmen yetişiyordu 45 derece sağında ve yanlış pozisyondayken. mesela 2 dakika sonra giannis ile karşı karşıya iken kawhi asrın dayağını yemiş oldu doğal olarak.
    toronto raptors'ın gsw karşısında birazcık şansı var(maç kazanmak için), onu da izleyip görmeli artık.
  • seri başlamadan çoğu tahminin aksine torontonun 4-3 alacağını düşünüyordum. hatta iki maç geriye düştüklerinde bile seriyi dengelerler diyordum. seri öyle bir rekabete evrildi ki final serisi olabilecek bir seriydi. final serisi bu kadar keyif vermeyecektir muhtemelen. bucks ın ve giannis in son seviyeye mental olarak tam hazır olmadığını gördük. potaya üç metre mesafede boşken kritik topta şut atmaktan çekindiği dahi oldu. takım olaraksa açık farkla öndelerken dahi maçı kazanacakları güvenini veremediler

torontonun play offta kaybolması ile ünlü oyuncuları ve yan parçalarının kendilerine gelmeleri takım olmaları yolunda büyük bir adım ancak bu maçta kawhi in vücut dili o kadar kötüydü ki finalde kazanma şansları olması için bundan daha sağlıklı olması lazım.
  • drake seviniyor, ama donmus bucks benchine dogru seviniyor. ortamlar karisacak yine. rahatsiz herif.

tanim: drake'in bucks benchini delirttigi mac olmaktadir efenim. ayrica efsane bir geri donus oldu, bakalim sonu ne olacak?
  • hade bakeym yannis. yallah yunanistan'a...

toronto bu finali sonuna kadar haketti. senelerdir yarı final oynayıp doğu finaline çıkamadılar. bucks'a karşı 2-0 dan seriyi 4-2'ye getirmek her babayiğidin harcı değil.
    helal olsun sana kuzey kralı kawhi. toronto'yu tarihinde ilk defa finale çıkaran adam. hem de sakat sakat..

bu seride 2 maç alırlarsa kawhi sözleşmeyi uzatır. benden söylemesi. ama benim tahminim gsw lehine 4-1 yönünde.
  • bledsoe'nun ne kadar şuursuz bir oyuncu olduğunu tekrar hatırlatan maç.
  • bu seri aslında de rozan gibi all star seviyesindeki oyuncularla kwanhi gibi süperstarların arasındaki farkı gözümüze bir daha göstermiştir. derozan olsaydı toronto gene evine dönerdi ama kwanhi ne durumda olursa ne kadar geriye düşerlerse düşsünler karekter koyup takımını finale çıkarmıştır. play off lar her zaman ne kadar iyi takım olunursa olunsun bir noktada yıldızın yeteneği ve karekteri ile şampiyonluğun yada seri galibiyetinin geldiğininde ispatıdır aynı zamanda. yunanlı zenci ise biraz daha pişmeli ve kazanmak için daha bir karekter koymalı
  • toronto raptors'ın sonuna kadar hakederek ilk kez nba finallerine çıkmaya hak kazandığı maç. seri boyunca 15-20 sayı geri düşmelerine rağmen mücadeleye devam ederek muhteşem savunma performansları ve takım oyunu sayesinde buraya kadar geldiler. başta leonard ve lowry olmak üzere forma olan oyuncuların tamamı kritik anlarda üzerlerine düşüne yaptılar.bu seri boyunca green dışında takımın tamamı mükemmele yakındı. böylelikle yeterli konsantrasyonu sağlayamayan milwaukee buks'ı saf dışı bırakmış oldular. yolunuz açık olsun leonard ve arkadaşları.
hesabın var mı? giriş yap