• bitmediler arkadaş. inşallah yerine bir başkası yuva yapmaz da polis teşkilatımız temizlenir.
  • 2013 yılında gaz sıkılan sokaklardan birinin balkonundan, sokağın başındaki polis güçlerine işsiz kalacaksınız diye bağırmıştım sinirle. meğer ne büyük ön görüymüş.
  • inşallah hepsi gerçekten fetöcüdür.1 kişi bile yanlışıkla alınsa vebali büyük.
  • dünyanın hiçbir yerinde bırakın 11 bin devlet görevlisini sivil vatandaşı dahi tek bir kararla yargılayan bir ülke yoktur. ülkemiz bu konuda da dünya devlerine aşık atmıştır.
  • 15 temmuzdan beri on binlerce polis ihraç edildi, binlercesi tutuklandı.

merak ettiğim şeyler, kaç polis darbeye destek verdi? bu kadar polis fetöcüyse neden darbeye katılmadılar? ikinci bir emir mi beklediler? bu polislerin fetöcü olduğunu nerden anlıyorlar? bu adamlara referans olanlar neden ceza almıyor?
  • şeyy.. ıııı.. bunların teşkilata sızdığından eminiz değil mi? yani önce bunu açıklığa kavuşturmamız gerekiyor değil mi? sanki devlet fetöcülerin arasına sızmış gibi geldi bana. bi de bunları zamanında yerleştirenler vardı ya kimdi onlar. ben hatırlayamadım. soruların verilmesi muhabbeti dönüyordu ortalıkta 5 10 yıl önce. şimdilerde "soruların çalınması" denilmeye başlandı. birileri vardı ya.. çıkaramadım bir türlü.. kimdii? kimdii?
    bitsin bu hasret filan diyordu birileri bir ara sanki. bi olimpiyat mı bişey yapıyorlardı. hatta en son tt arenada olmuştu. herhalde. hımm. neydi yaa?.. neyse hatırlayan olursa bi yeşillendiriversin hayrına.
  • yeni kahverengi gömleklilere yer açmak için rengini belli etmek istemeyenler arasından kurban edilen arkadaşlardır.
  • yabanci basina yansiyan 9,000 polisin aciga alindigi.

(bkz: 26 nisan 2017 9,103 polisin açığa alınması)

umarim bu sorusturmalar siyasi partilere de sicrar. akp icindeki fetoculeri temizlemeden anca bosa kurek cekerler.

edit: fetocu ayagina yine muhalif insanlari aciga almis duzenbazlar. yaziklan olsun size, rezil ettiniz koca ulkeyi.
  • açığa alınan polislerin muhtemelen %90'ı evet vermiştir.
    oyna, devam.
  • mit emniyetteki gizli feröcüleri saptamış..

ahahaha..

çıkar listeleri bak lan işte..

2010- 2013 arası full zaten..diğer senelerde de, eh vardır epey..

hayır mit'i napacağız? sanki orası pür-i pak.

o değil de bugüne kadar sağlıkçısından öğretmenine, bu şekilde atılan herkese üzüldüm..

belki gerçekten fetöcülerdi belki değildi..

bir listede adının olmasıyla bütün hayatın bitiyor..tek bir kelime ne bilgi veriyorlar ne savunma hakkı veriyorlar..

ama bu kez farklı..

bu polislere hiç ama hiç üzülesim gelmiyor..

niye ki böyle oluyor acaba diyerek bu entrymi de burada noktalıyorum..

kalın sağlıcakla..
hesabın var mı? giriş yap