• bence var odasında kimse yok. hakem kulaklıktan manitayla konuşuyor.

tanım: hakem faciası yaşanan maç.
  • yeni stadın ilk golünü göztepe'nin alt yapısından yetişip 9 senedir takımda olan halil akbunar attı.
  • türk futboluna dair çok ciddi bir problemi gözümüze sokan maçtır;
    erling braut haland gibi yıldızların parlaması bizim kulüplerimizi de "genç" yeteneklere şans verme eşiğine taşıyor; elbette gençlere şans verilmesinden yanayım; ancak, bir de dünyanın fiziksel gerçekleri var;
    erling braut haland gibi adamlar rıdvan yılmaz gibi çocukları kahvaltıda yiyor.
  • beto’nun diaby e yaptığı net penaltıydı atladı herkes.
  • n'koudou'nun çalım attığı için sarı kart yediği maç.
  • yıl olmuş 2020 halâ bjk ye inanılmaz hakem hataları yapılıyor. o var varya hepinizin g.tune girsin
  • vida çok öfkeli. öfkesi beşiktaş'ı enkaz haline getirip kaçıp giden fikret orman'a,
    oyuncu müsveddesi paragöz takım arkadaşlarına, her ortayı ya ön direğe ya da farklı şekilde auta atan takım arkadaşlarına, kova karius'a(bu maç yine fena değildi.), hakeme, her faul sonra mermi yemiş gibi yere yatıp çırpınan vasat anadolu takımı göztepe'ye...
    vida'nın öfkesi beşiktaş taraftarının öfkesidir. beşiktaş'ı bu hale getirenlerin yedi ceddini sikeyim.
    para almayan futbolcu oynamazmış! ananızı sikeyim sizin aç mısınız açıkta mısınız? amk çocukları bilmem kaç milyon dolarını 3 - 4 ay geç alırsan ananı mı sikerler?
    şu takımda sadece rıdvan ve vida oynadı bugun. douglas kim? rebocho kim? diaby, nkdou ananızı sikiym lan nerden buldunuz bi bidonları? o scout ekibini fm de dahi yakalasam sikerim artık.
    neyse yeterince sövdüm hala rahatlamadım. bu günler geçecek elbet!
  • yetenek yoksunu douglas yine yedirdi golü. aptal herif. kalitesizlik akıyor bundan ve diaby'den.
  • futbol bilmeyen hakemlerimiz olduğunu biliyordum ama bu kadar yabancı bir adam olabileceğine inanmıyordum. hüseyin göcek seni hakem yapanı da sana hakem olabilirsin tavsiyesi verenin de allah belasini versin. senin hiç suçun yok suç seni hakem yapanda.
  • hani lan bu kaleci geleni geçeni alıyordu. kairus yüzünden 1-0 önde olduğumuz maç.
hesabın var mı? giriş yap