• edit: çok sayıda destek mesajı aldım öncelikle teşekkür ederim. bazı mesajlarda yanlış yerden medet umduğum, ekşide bu profilde bir insanın haklı olsa bile linç edileceği söylendi. evet haklılar çünkü aşağıda ablamın 3 yaşındaki çocuğunun gözü önünde ölmesini yürekten dileyen sayko hanımı ablamdan daha haklı bulanlar çoğunlukta. ancak kacirdiginiz bir durum var, ablam zaten ertesi gün kargoyu şubeden alacaktı. buradaki sıkıntı satıcının kargo takibini yapmayıp iadeye son bir gün kala müşteriyi haberdar etmesidir. üstüne beddua skilleriyle gözü dönmüş bir şekilde korkunç bir üslupla ablama saldırmasını hoş görmedim ve bu yolla yasal olmayan bir şekilde suç duyurusu yapmak istedim. okuduğunuz için teşekkür ederim.

entry kaldırıldı. alttaki entryi yazan bilmişe itibar etmeyiniz. ablamın karşısında mesajla nefes almadan türlü türlü beddualar eden bir kadın vardı. olayı isim vermeden anlatayım baştan.

ablam bir instagram sayfasından kapıda ödemeli sipariş veriyor. sipariş eve gelmiyor ve satıcı paketin aras kargo beklediğini söylüyor. paketi almaya gittiğimizde iade edildiğini öğreniyoruz. bunu satıcı kişiye bildirdiğimizde ablamın çocuğuna ve kocasına kefen parası olsun tarzında korkkkkkunç beddua ataklariyla karşılık alıyoruz. bunun üstüne ben de başlık açtım.
  • edit: başlık bana kalmış. olayın özeti,

edit2: başlık sahibi yeniden canlandırmış sanırım. olayın özeti aşağıda vardı zaten.

bizim yazarın ablası instagram'dan, saçma sapan bir sayfadan sipariş veriyor. ama kutudan hıyar gibi bir şey çıkıyor.
    bu da gelip rezalet diye burda anlatıyor.
    bu kadar.

rezalet değil salaklıktır o, rezalet olsa duramazdın.

(bkz: doğal seçilim)
  • bir kafaya fazlaca dinsel öğeler ve tabirler nakşedilmişse, o kafadan fazla bir şey beklememek gerek.

10 tl kargo parası için karşıdaki insanın çocuklarının ölmesini dilemek nasıl bir müslümanlık(!)?
    karşıdaki kişiye söz hakkı tanımayıp nefes almadan tüm bildiği bedduaları sayan bir adet mahlukat barındıran rezalet.
  • sayfaya tıklamaz olaydım dediğim rezalettir. rezalet puanım 1/10.

o sayfadan alışveriş yapan gitsin kendine beyin falan taktırsın. umarım beyni de instagram butiklerinden aramaz.
  • ablayı haklı bulacakken birden mağaza sahibini haklı bulduğum olaydır.

sen hem kapıda ödeme sipariş ver. hem evde durma, hem de adama sürekli whatsapp'tan sesli mesaj gönder. gıcık mısınız kardeşim, adam dinleyemiyorum diyor, niye ısrarla sesli mesaj atıyosun? sadfaasd

instagram bir alışveriş mecrası değildir. en azından türkiye için değildir. instagram'dan alışveriş yapmayın. tşkler.
  • dışarıya adımını atsan yüzlercesini alabileceğin bir şeyi niye instagram'dan alırsın ki?
    e bunu göze alıp da instagram'dan alışveriş yapıyorsan sonuçlarına da katlanırsın.

rezalet puanım 0/10
  • internetten her önüne gelen ticarete atılınca böyle oluyor ne yazıkki. keşke bu tarz butiklere sınırlama getirilebilse. boş yere ablanızın günahını almış daha çok. bu kadar sinirlenecek ne varmış acaba? bir hizmet sunuyorsun, tabiki zarar ettiğin durumlar da olacak ama karşındaki insan seni düşünüp telafi etmeye çalışıyor nasıl bir kafayla bu mesajları atabilmiş anlayamadım.
  • #97455997 bunları yazıyoruz zaten sürekli. ama yok illa da instagramdan ya da ne bileyim saçma sapan tiplerden alışveriş yapıyorsunuz. hayatınız olmuş instagram, biraz reel dünyaya dönün artık.
  • rezallettir aynı zamanda salaklıktır şu beyinsiz instagram butiklerin amk. almayın amk giymeyin marka replikaları salakmısınız siz niye kendinizi çok üst görüyorsunuz?
  • adamın adresini verin de 10 tl kargo parasını vereyim. bu kadar bedduaya ülke yıkılır, dağlar ters döner.

edit: başlık sahibi olayın sürecini anlatan delilleri kaldırmış. ablasının instagram'dan aldığı ürünlerin gelmemesi, akabinde satıcı ile iletişime geçmesi, satıcının " ben ürünleri yolladım 10 tl kargo param da araya gitti, allah çocuğundan çıkarsın " gibi beddualar saçması ve olayın buraya taşınması.
hesabın var mı? giriş yap