• hiç de ayıp olmayan durumdur. adam nerden bilsin kalecinin dizinin döndüğünü? druid shaman falan mı futbolcular amk? adamlar ligin en az gol atan takımı, belki sene sonunda ligde kalacaklar o golle. sikmişim duyarınızı.
  • en küçük açıdan bile ağlamalık yer aramayın. gözünüzü gördüğü gerçekleri duygusallıktan reddediyorsunuz. sergen diye bağırırsınız bi sonraki hafta.

not: tinerjk
  • "dibine kadar giresun uşağum" cümlesi kadar ayıp değildir.
  • yürekler sızlatan, dudaklar büktüren ayıptır. lanet olsundur böyle ayıba, insanlık ve feyirpileylik ölmüş. bu ayıp karşısında tff, giresunspor'u hükmen mağlup ilan etmeli, başkanı ve malzemecisine 8 maç hak mahrumiyeti vermelidir.

edit: entry'yi pozisyonu izlemeden girmiştim, az önce izledim. hakemin pozisyonun durmasına veya golün iptaline hükmetme şansı var mı, bilmiyorum ama beşiktaşlı oyuncular dahi ne olduğunu tam anlayamamış. giresunspor, ligde kalmaya çalışan bir takım. her golün önemi var. giresunspor oyuncularına kızmak anlamsız.
  • izledim şimdi gerçekten ayıp etmişler.
  • en son böyle bir ayıbı 2011'de fenerbahçe yapmış. beşiktaş'a kendi sahasında ligde 4 gol atan son takım, ferrari'nin atıldığı maçta fenerbahçe olmuştu.
  • giresun şuna benzer bir gol atmıştır. ayıp gerçekten ayip.
    https://youtu.be/sfn8dulyybi
  • kesinlikle katıldığım ayıptır.

oha be giresun 4 tane de atılmaz ki
  • ilk yarıda vida diabatenin yüzüne vuruyor, diabate yerde kalıyor ve bjkli oyuncular fairplay falan düşünmeyip oyuna devam ediyor, nerde fairplay? giresun gol atınca auuuw hadi ordan! geçen sezon 1 golle şampiyon oldunuz, belki de giresun bir golle ligde kalacak bilemeyiz, o yüzden sikerler öyle fairplayi.
  • zor günler geçiren giresunsporlu oyuncular inönü gibi zor bir deplasmanda 4. golü atıp, kaleci sakatlandığı için sevinmediler. bence ortada bir ayıp yok çok şık bir duruş var. ayıp olmaması için kıyak geçmek zorunda değiller, ölü evinde düğün yapmadı işte adamlar
hesabın var mı? giriş yap