• huawei ye yapilan haksizligi da sorun amk.hangi taraftaymis ona gore oy verelim ya da vermeyelim.
  • bugün şöyle bir strateji izledim. çevremdeki azılı akplilere "imamoğlu habertürk'e çıkacak. karşısına dört gazeteci koyup rezil edecekler. açın izleyin bol bol gülün." dedim. hepsi göbeklerini kaşıyarak "hoahaohua" diye gülüp tamam dedi. şu an izliyorlar ve gerçekleri bir bir öğrenecekler imamoğlu başkandan. siz de böyle yapın. başka türlü a haber'den vazgeçmiyorlar.
  • --- spoiler ---

"...sayın binali yıldırım'ın mühendislik okumuş biri olarak istatistik hesabı yapamıyor oluşuna çok üzülüyorum..."

--- spoiler ---

ahsjsjeosşslekğwslskepskjsşqkejrğekwwodpeş

edit: didem aslan yılmaz imamoğlu'ya en az iki kere "sayın başkan" diye hitap etti, sanırım yürek yemiş.

edit2: ak parti'nin, hitler'in propaganda bakanı olan joseph goebbels'in bütün dünya tarafından bilinen "yalanı çok tekrarla ki herkes inansın" taktiğini kullandığı habertürk canlı yayınında konuşuldu ya, başka da bir şey demiyorum.
  • didem arslan'in "moderator de onemli, o mahalle bu mahalle gezmeyen biri olmali" diyerek ahmet hakan'a caktigi program.
  • didem arslan yilmazin sayin baskan diye yayini actigi, sayin baskan diye soru yoneltmeye devam ettigi yayin. seviyorum bu kadini :)
  • nagehan:kitabınızı okudum,herkese tavsiye ederim..

ekrem baba:yalnız o kitap benim değil
  • ulan adama osmanlıdan bu yana gelen bütün tarihsel sorunlarını soruyor nagihan, adam belediye başkanı adayı lan.
    sıradaki soru :fransız devriminde robespierre i desteklemişsiniz, danton 'un asılmasına ne diyeceksiniz ?
    hadi bakalım sayın imamoğlu.
  • o değil de binali yıldırım çıkınca sadece "didem arslan yılmaz" vardı. neden imamoğlu'na nagehan alçı geliyor?

yıldırım'a karşı neden deniz zeyrek çıkmadı?

binali yıldırım'ı da beklediğimiz yayın.
  • --- spoiler ---

cahil insanların eline fırsat verecek bir insan değilim nagehan hanım. :)
    --- spoiler ---
  • yayından da anlaşılacağı gibi ekrem imamoğlu'nu ibb adayı değil başkanlık adayı olarak görüyorlar bütün korku ve saçmalama bu yüzden.
hesabın var mı? giriş yap