• soyle dilleme, parmaklama, kundeye yatirma, bogaza sarilma, tirmalama, cimdikleme olmasin da skoru ne olursa olsun. yeter valla midem kaldirmiyor artik.

tiner mide bulantisina iyi geliyor mu aslinda?
  • hayırlısı olsun. beer sheva teknik adamının yorumundan sonra böyle düşünüyorum. beşiktaşın iki yenilgisi belli ki adamların beşiktaş'ı küçük görmelerine neden olmuş. ben derbi kazanmadan şampiyonluğu sindirenlerdenim. uefa sitesindeki 5-2 çok sırıtıyor. rakiplerin bu algısının silinmesi lazım.
  • tinerci yorumlarını gördükçe gülmekten öldüğüm başlık. iyi hatırlıyorum bunlar vodafone arenedaki maç için de böyle konuşuyorlardı. derbi havasının çok farklı olduğunu anlamaları biraz acı bir biçimde olacak.
  • her ne kadar beşiktaş ligin en iyi top oynayan takımı olsa da , gerek şartlar, gerekse de atmosfer olarak galatasarayın tek farklı skorla kazanacağını düşünüyorum.

tanım: spor toto süper lig maçı
  • üniversitedeyken aynı evi paylaştığım arkadaşım, daha az önce aradı. benim çıplak gözlerle gördüğüm en hasta beşiktaşlı'dır. ben de normal bir galatasaraylı olmadığım için; senelerce didiştik, durduk. ne yalan söyleyeyim, birbirimizi de az kırmadık.
    memleketlere dönerken de, bana beşiktaş'ın 100. yıl kasetini hediye etmişti. ''bu benim için çok değerli ama sende kalmasını istiyorum.'' diye. duygulanmıştım. ben de o an üstümdeki galatasaray tişörtünü çıkartıp, ona vermiştim.

bu aralar oldukça fazla sorunu var. resmen yıkılmamaya çalışıyor. bana dedi ki; ''valla kardeş, bu beşiktaş'tan başka yolunda giden bir şey yok.'' ulan boğazım düğümlendi.
    dedim sikmişim maçını... ''kardeş inşallah 10 atarsınız bize. sen yeter ki mutlu ol.''

benim için bu maç, işte öyle bir maçtır. başarılar beşiktaş.

edit: istediğim gibi oldu, "kardeşim" kazandı. ben de ilk defa galatasaray'ın yenildiğine üzülmedim.
    ayrıca mesaj atıp, güzel dileklerini ileten yazarlara da teşekkür ederim.
  • toplanın kehanette bulunuyorum.

galatasarayın baskılı başlayacağını tahmin etmek zor değil bizim gömlekçi yine 4-2-3-1 formatında sahaya çıkacaktır.

ilk yarının ortalarında galatasaray penaltıdan öne geçecek ve ilk yarının sonlarında beşiktaşın baskısı galatasarayın kanatlardan hızlı akınlarıyla son bulacaktır.

devre arasında şenol hoca orta sahaya ayarı verip yollayacağı için ikinci yarıda beşiktaş baskılı başlayacak ve bir yan topta golü bulacaktır.

topu tutup galatasarayı koşturmaya başlayacak olan beşiktaş son dakikalarda 4-4-2 ye dönen galatasarayda soldan burumanın getirdiği topa erenin şık vuruşuyla 2-1 yenik duruma düşecektir.

maç bu şekilde son bulacaktır.

istiklal marşı
    kapanış.
  • derbi dediğin aşk gibidir, kaybedeni de kazananı da olmaz.

mühim olan tacı takmaktır, şampiyonluktur.
  • münferit ve kimsenin adamı olmayan beşiktaşlı taraftarın yasaklı olduğu deplasman.

eskiden yürüyerek samiyen deplasmanlarına giden ben, tt arena'daki ilk deplasmana gidemiyorum.
    listenize tüküreyim.
  • her iki takımda rakibini gününde olursa sansasyonel şekilde mağlup edebilir.yakın zamanda farklı derbi galibiyetleri olmadı süper ligde.umarım galatasaray,rakibine top göstermeden oynar ve farklı sonuçla galip gelir.
  • ulan galatasaray'ı evinde kaç kere yenmişsin de zart zurt atıyorsun burada. tamam arkadaş iyi top oynuyorsunuz da bu ne özgüven. hatırlatmakta fayda var;

(bkz: havaya girersen galatasaray çakar sana)
hesabın var mı? giriş yap