şükela:  tümü | bugün
35 entry daha
 • cezalandirma siteminin degismesi, calisma kampi sistemine gecilmesi lazim. dunyadaki en guzel ceza ve islah sistemi calisma kampidir. para cezasi, yangel yat hapishane sistemi kapitalizmin tiyatrosudur.
 • iyi tanıdığım canlı türüdür. bu gibi dallamaların şekli fasondur. kalıbına bakmayın. emniyette ağlamaktan, yalvarmaktan ifadesini bile alamazlar. sıkı bir elemana denk gelse buna 30 defa abi çektirir. içgüdüleri dişisiyle çiftleşmek için güç gösterisi yaptırıyor. aslında ayı da demek istemiyorum. bundan en fazla meşe ağacı olur.
  buradan emniyet teşkilatına seslenmek istiyorum. şiddet çözüm değildir. ağzına, burnuna özellikle de dişlerine yaptığının yanlış olduğunu anlatmalısınız.
 • bu ayı neye güvenerek bunu yaptı biliyor musunuz?
  işte bu:
  (bkz: tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı)
 • ayı tasviri yapılan şiddet yanlısı, muhtemelen öfke kontrol problemi olan yaratık maske takarken, işleri sağlık alanında olan ve üstelik mesleği gereği işyerinde hasta insanları ağırlaması gereken ve hastalarla temas etmesi gereken 2 insanın maske takmaması videonun en can alıcı noktasıydı bence.
 • gerçek bir hanzo. real primat. yılın en ayısı ödülü plaketi verilsin. bence çok iyi fikir. böyle baya ödül töreni düzenlensin kırmızı halı falan. bu hanzoya da plaket. ardından cezaevi tabi. göster bakalım hamamda kadınlar nasıl bayılıyor aq ayısı.
 • istanbuldaki gittiğim tüm eczaneler kapıdan işlem yapıyor. bu nasıl girmiş içeri kadar.

  ceza almıştır umarım
 • suçu övmek istemem ancak böyle adamların dövülmesi gerekiyor. zaten ülkemizde dayak pratik olarak suç değil. adam yaralama seviyesine varmadan, temiz bir dayak ihtiyacı var. denk geldiğiniz yerde karaciğerine sağlam bir darbe ile yarım saat kıvrandırmak uygundur. öleceğini sanar ama ölmez; o korku onu bir süre götürür.

  surata vurmayın; yeterli acı çekmeden bayılıyorlar. bir de kafayı yere falan vururlarsa uğraşırsınız.

  tanımı da dövülmesi gereken adam.
 • ayıların yanında masum kalacağı bir primattır. yalnız, bir insan evladı da olay nedir yazmamış. biri yazsa da aydınlansak.
 • kimliği tespit edilirse çok pişman olacaktır ki muhtemelen edilecektir. :)
  mahkeme çıkışı surat ifadesi zevkle izlenmeli, hatta kaydedilmelidir.

  kimliği taspit edilmezse yine benzeri bokları yiyecektir. çünkü ayı, ayıdır.

  işte bu ayılar yüzünden bu devirde götüne bile kamera takacaksın. yok öyle artislikler, uçmalar, kaçmalar yapıp sıvışmak.
 • bir daha tasmasiz dışarı çıkarılmaması gereken yaratık, ne yapalım kendimizi korumak için, eczanelerimizde silah mi bulunduralim, sistem bunlara hakkettikleri cezayı vermeyecekse kendimizi korumak adına bir şeyler yapmalıyız hakkettigi şekilde mi karşılık verelim cidden soruyorum ne yapalım
282 entry daha