• 10 kg kas 28 ayda belki yapılabilir. bak belki o da.
  • oldu canım, sadece antrenman programı ile 28 günde 10 kg. hemi de kas.

haftada 2500 mg testosteron, 1500 mg anabolic steroid, antrenman sonrası 2 avuç danabol, yatmadan 5 litre süte katılmış 1 kutu protein tozu, gece kalkınca 30 amino asit atarsan neden olmasın?

(denemeyin)
  • kendi verdiği programı uygulayıp arnold olmayı tercih etmemiş herhalde o arkadaş.

reklâm yapmak için, tik almak için yalanda sınır tanımıyorlar.

28 günde 10 kg kadar kas demiş. 3 ilaçlı kür artı growth kullansan yine 28 günde 10 kilo kas yapamazsın. 3 ayda belki.
  • hidayet türkoğlu nba'ya ilk gittiğinde 3 ayda 7 kilo kas aldığını söylemişti murat murathanoğlu. gerçi adamın boyu da aynı yaz 2,01'den 2,07'ye çıkmıştı. keza toni kukoç için de benzer muhabbetler dönmüştü zamanında. bilim midir başka bir şey midir ben bilmem. sordunuz söyledik.
  • kas yapmamış kas nakli yapılmıştır adeta.
  • (bkz: şok formül)
  • mükemmel ayarlanmış diyet, antrenman ve supplement kullanımı ve de dinlenme stratejileri ile ortalama bir erkek haftada 200-500 gram kas kazanabilir. bu da nispeten spora yeni başlamış insanlar için geçerlidir. vücut doğal sınırlarına ulaşmaya başladıkça kas kazanımı azalır. daha fazlası için mutlaka anabolik steroidler gereklidir.

bir insanın 28 günde alabileceği maksimum saf kat kütlesi 2 kg'dır. ki bunun için de yukarıda dediğim gibi profesyonellerle çalışıp uyku saatlerini, yemek vakitlerini muazzam bir düzen içerisinde ayarlamanız gerekir.

bırakın doğal bir şekilde bu kadar kas kütlesi kazanmayı, anabolik steroidler ve growth hormonuyla dahi verilen sayının yakınından bile geçemezsiniz. ''ben yaptım'' diyen ise sadece vücutta çok fazla su tutan ilaçlar sayesinde kaslarında gereğinden fazla su bulunduruyordur. ilaç kullanımı kestiği anda kasları eski haline geri dönecektir. çünkü kazandığı şey kas kütlesi değil sudur.
hesabın var mı? giriş yap