• ekim ayında amerika'lı kullanıcılar için film başına 1.8$ katkı payı istemiş ve hemen davalık olmuşlardı. bakalım türkiye'de nolacak.

ayrıca sinemia amerika'da yaptığı yatırımın karşılığını alamayan, oradaki kullanıcılarla sık sık problem yaşayan, ara ara tüm hesapları bloke edip tekrar açan, kısaca batmaya yüz tutmuş bir firma.

sinemia ilk çıktığında 6 aylık abonelik alıp hakkını vererek kullanmıştım * daha sonra sinemia'yı çok kullandığım için benimle üyelik uzatmamak için 40 tıkla atmışlardı ve kullanmayı bırakmıştım. ilk defa bir firmayla iletişimde "hizmetimizi neden bu kadar çok kullanıyorsun" tarzı bir ima görmüştüm.

bunların genel merkezde monitör karşısında oturan, birileri sinemia'yla bilet alınca "bak orospu çocuğuna bak imax'e gitmiş bi de" falan diyerek sinirden masaları yumruklayan tipler var bence. adamları üzmeyin, sinemia abonesi olsanız da oturun evde netflix izleyin, sinema neymiş.
  • mesele 3 -5 meselesi değil. bugün 3 der verirsin. yarın 5 der ertrsi gün 15 der. hani taahhüt bozulmazdı. bozulursa vazgeçme bedeli olıyordu. ben bozamıyorum bunlar neden bozabiliyor?
  • yıllardır kullanıp çevreme de anlattığım uygulama. son yaptıkları hamle ile birlikte bir daha görüşmemek üzere bir müşteri daha kaybettiler.
  • umarım insanlar mevcut üyeliklerini sonlandırarak bu duruma tepki koyar dediğim rezalet. ben en azından öyle yaptım.

• böyle bir saçmalığa tepki göstermeliyiz.
hesabın var mı? giriş yap