• adam hala normal birşeymiş gibi evet yanlışlarım oldu diyor.

yanlış dediği de silahla hastane basmak.

hangimizin yanlışı olmadı ki ardacığım? ben daha dün roketatarla kreş vurdum.
  • --- spoiler ---

evet yanlışlarım oldu. bunun da bedelini ben ödedim
    --- spoiler ---

yahu adam hastane gibi bir yerde silah çekip ateş etti, bir gün bir gece cezaevi görmedi. ne bedeli ödemiş acaba.
  • uçakta yaşlı gazeteciyi yumruklamanın bedelini elimin uf olmasıyla ödedim,
    hastanede silahla ateş etmenin bedelini ise bir mermi kaybıyla ödedim.
    evli kadına sarkıntılık etmenin bedelini ise kocasını döverek ödedim.

gördüğünüz gibi yanlışlarım olduysa, öderim.
  • şu herifi en iyi zamanında €13m'a okutup fatih terim'e, medyaya ve bilimum dahili bedhahlara rağmen dik durup geri almadıysa bu kulüp; 1905 yılı kadir gecesi kurulmuştur. başka da açıklaması yok.
  • arda turan kendi kendini bitirmiştir, medyanın payı var tabi ki ama yüzdeye vurursak, arda’ya düşen pay %90 falandır.

bir galatasaray’lı olarak arda’yı istemiyordum, istememe sebebim özel hayatı değil, futbol hayatıdır. 3 senede 30 maça zor cıkmıs, arda futbolu değil futbol arda’yı bırakmıs, yoksa çoğu gs’liden iyi gs’lidir arda turan ondan şüphem yok.

yolun acık olsun koca kafa.
  • yahu arda, sen akıllı bir adam gibi görünüyordun nasıl bu kadar kalın kafalı bir yaratığa dönüştün? büyük takımda yedek kalan/istenmeyen oyuncu, 'ben ücretimde indirime gitmem, rte için evet dedim, benim alacağım var, verin benim paramı' derse kendini başakşehir'de bulur ve kısmı bir emeklilik yaşar, futbol kariyerini ve futbolcu kimliğini bırakmış, çıkarcı, lobici bir kimlikle hayatına devam etme kararı almıştır çünkü. sen eğer, o kıymetli maaşında indirim yapmayı kabul etseydin, ingiltere'de kariyerine devam edecektin, wenger altında belki 'benim zaten alacağım para garanti, bana devlet sponsor' kafasından biraz kopup top oynayacaktın. onu yapmadın, futbolu, futbolcu olmayı tercih etmedin. şimdi de ağlaşıyorsun, beni niye istemiyorsunuz diyorsun, istenmiyorsun tabii ki çünkü sen artık futbolcu değilsin. en fazla maç öncesi taraftara rabia işareti yapacak yetkinliğe sahip, satılmış bir sembolsün. kendini bitirmenin altında, tüm benliğini, karakterini, bir propoganda aracı olarak satman ve bu satışın karşılığında, ne olursa olsun, futbol ve futbolcu karakterinden bağımsız bir maddi çıkarı gözetmen, yatıyor. hayata bakış açını şekillendiren şey bu olduğu için sen aslında maslak yolu üstünde duran bir reklam panosundan farksız bir değere büründün. şimdi de süren doldu, üzerine yeni reklam yapıştırıyorlar. hadi şimdi git, göz yaşlarını paralarınla sil.
  • arda galatasaray'ın evladıymış. galatasaray futbolcu esirgeme kurumu mu? hangi ikinci şanstan bahsediyorsunuz? ne yaptı bu adam ikinci şansı hak edecek? bu saatten sonra neyi ispatlayacak?

hayır bu adam çalıştı çabaladı fakat şanssızlık peşini bırakmadı olmadı deseniz bir nebze eyvallah diyeceğim de yahu bu adam üç senedir top oynamıyor. saha dışındaki olayları bir kenara bırakıyorum bakın, bu adam üç senedir top oynamıyor. yedek kulübesinin maaş ortalaması neyse o fiyata gelecekmiş abi bu ne bayram harçlığı mı dağıtıyor galatasaray futbol külübü?
  • arda seni istemiyoruz! lütfen sosyal medyalar için tuttuğun paralı askerlerini al ve hayatımızdan çık. hastane basan, hakem kovalayan, hakeme ayakkabı atan bir topçuyu ne gs'de ne başka bir rakip de görmek istemiyorum. cidden futbolu çok seviyorsan git azerbaycan'a hem ikinci doğuşunu yaşa hem kimbilir belki de azerbaycan'ın hagi'si olursun.
  • --- spoiler ---

bu süreçte bana destek veren, sevgilerini ileten başta ultraslan olmak üzere tüm galatasaray taraftarına teşekkürlerimi iletiyorum. hayatım boyunca onların desteğini her zaman arkamda hissettim.

--- spoiler ---

seni sadece ultraslan istiyor arda. galatasaray taraftarı istemiyor.
    ultraslan hiç bir zaman galatasaray taraftarı olmamıştır benim gözümde.
hesabın var mı? giriş yap