• koyu bir galatayasaraylıyım, bütün hafta kendimi bu maça hazırladım, yeri geldi fenerbahçeli arkadaşlarıma takıldım, yeri geldi bu maç için iddiaya girdim ama bu arapların bir kez daha yaptığı kahpelikten sonra, maçmış kupaymış zerre umrumda değil.

helal olsun sana fenerbahçe helal olsun sana galatasaray.
    helal olsun size atatürk'ün evlatları.
    aramız bozuk olabilir ama kanımız bozuk değil.

atatürk bu ülkenin birleştirici gücüdür, selam olsun atatürkçü fenerbahçeli kardeşlerime, selam olsun atatürkçü galatasaraylı kardeşlerime.

artık maçın türkiyede oynanmasına bile gerek yok, bir yarısı galatasarayın bir yarısı fenerbahçenin olsun.
  • işte ebedi dostluk, yarın belki yine birbirimize küfür edeceğiz ama bugün ulu önder mustafa kemal atatürk için omuz omuzayız.
  • iki kulübümüze de helal olsun
  • fedarasyonun önünde sabaha kadar gerekirse istifa edene kadar protesto yapılmalı başka çare yok ülkenin bütün değerleri göz göre göre çürütülüyor yeter yeter diye bağırıp cagiracağına icaraat et itaatt etme ....
  • adamsiniz adam adam.
  • islamcılar artık bu iki takımı tutmasın. ya adam olup hak yol olan atatürkçülüğe geçsinler. ya da siktirsinler suud ligini seyretsinler.
  • kupa ortadan ikiye bölünmeli ve şeref kupası olarak iki takımında müzesinde yerini almalıdır. olması gereken buydu iki takımla da gurur duyuyorum.
  • havalimanından direkt atatürk (büyük harflerle) olimpiyat stadı'na geçmeli iki kafile de, orada karşılamalıyız.
  • günün açılması gereken en doğru başlığıydı.
    yazar arkadaşa teşekkürler.

sidik yarıştırır gibi 6 saattir sözlüğü çöplüğe çevirdiniz.

tamam kardeş sensin.. en büyük senin takımın.. destan yazdınız..

amk holiganları.
  • helal olsun lan fener. başka stadta bize koysanız da koymaz artık.

not:gs
hesabın var mı? giriş yap