• tum donanma suanda marmaradan karadenize gecti. dolayisiyla bugun ve yarin canakkale, izmir, marmaris, antalya ve iskenderun dusman deniz ve hava kuvvetlerinin saldirisina acik. acaba bu kotu senaryo dusunulmus mudur?

dusunulmediyse ozellikle ege ve akdeniz kiyilarinda oturan sozluk yazarlarina cok is dusuyor. gozetleme, ilk uyari, kesif gibi gorevler icin yardim gerekebilir.

heralde donanmanin 100den fazla gemisi vardir. lakin suanda bogaz cikisinda toplanan gemilerin ates gucu toplamin buyuk cogunlugudur. dolayisiyla ben halen endise icindeyim.
  • o donanma bu tür saldırılara hazır olduğunu göstermek için bu şekilde geçti zaten.

ben buyum ve buradayım diyor.
    götün yiyorsa demenin askericesi bir nevi...
  • süper zeka barındıran tespit.
  • donanmanın tamamı bu kadar değil ki, diğer yerler boş kalsın.
  • en az 45milyon klavyemiz var sıkma canını (bkz: swh)
  • - sence türkiye cumhuriyeti 100. yılını neden kutlamamalı?
    + çünkü saldırılara açık olur. donanma kutlamaya katılırsa ülkenin dört bir yanından işgal edilebiliriz.
    - hemen iptal edin tüm kutlamaları. tehlike altındayız!
    + emredersiniz efendim!
    - aferin baran! tuttum seni!
    + teşekkürler efendim.
  • günümü güzelleştiren başlık. oturduğum yerde kahkaha atmamı sağlamıştır. hahahaha.
  • t: diğer ülkeler okçu basmaya başlamadığından dolayı şu an için olmayan ihtimal. gerçi bizim düşmanlar zerg, yanlış oyun oldu.

düşünsene o kadar yarak kürek bir düşünceye sahipsin ki aynuristan bile tebrik ediyor amk ahahahha
hesabın var mı? giriş yap