• maraton alt f blok'taki kombinemi ücretsiz devredeceğim maç. ilgilenenlerin öğrenci olması tercihimdir. mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.

edit: verdim.
  • soldado ve fernandao sakat, janssen cezalı. rvp'yi 3 ay sonra sahalarda görecegiz
  • fenerbahçe'nin berabere kalacağı maçtır.

ben bu oyunla ve bu kadroyla bir şey beklemiyorum dostlar.

hatta adana kazanabilir ama benim tahminim beraberlik.
  • jansenn'in cezalı olmadığı maç. sarı kart cezasını ligde çekecek. gene de ilk 11 oynamayacaktır.

full yedek kadro beklediğim maçtır.
  • maraton üst tribününde bulunan kombinemi ücretsiz olarak ilk talep eden arkadaşa devredeceğim maçtır.

edit: transfer edilmiştir.
  • hazır parasını fifa verirken van persie'ye gerek yok; janssen de dinlensin az her hafta rakip defansla güreşmekten pestili çıktı adamın. soldado sakat, fernandao ise sanırım yine sibel can diyeti ile 100 kilonun üstüne çıktı da sakat diye geçiştiriyorlar. ahmethan ise fenerbahçe'ye forvet olabilecek bir topçu değil.

aykut iyisi mi haşofmanını çıkartıp forvette kendisi oynasın. atar mı atar eski golcümüz. *
  • demirspor saflarinda tribunde yerimi aldigim mactir. bize ayrilan tum biletleri (2500 diye biliyorum) bitirdik. saracoglu'nda tribunu doldurduk. kendi halimizde mac saatini beklerken birkac fenerbahce 'seyircisi' bizi tahrik etti, kufur etti, hareket cekti. neyse sesimizi duyuralim diye tezahurat yaptik. sesimizi bayagi duyurmusuz ki fenerbahce stat gorevlisi hoparlorlerin sesini sonuna kadar acti. lan tff 1. lig takimindan bu kadar korkuyorsaniz vay sizin halinize be.
  • formalara bakılırsa adana demirspor ile şanlıurfaspor'un maçı.
  • janssen geceler!
  • janssen, şişe et geçirir gibi bir gol attı. alper'in golünde de oğuz kaan'ın ince gördüğü pas güzeldi.
hesabın var mı? giriş yap