şükela:  tümü | bugün
  • 20:30'da başlayacak olan ziraat türkiye kupası 5. eleme turu ilk maçı. iki ekip en son 26 şubat 1995'te lig maçında adana'da karşılaşmış ve 0-1 biten maçın tek golünü penaltıdan aykut kocaman atmış.

http://www.mackolik.com/…adana-demirspor-fenerbahce

o maçta el kadar bir çocuk olarak kale arkası tribünündeydim. neredeyse 23 yıl olacak vay amk.

edit: videosunu da buldum.

http://www.dailymotion.com/video/x3wvxly
  • maraton alt f blok'taki kombinemi ücretsiz devredeceğim maç. ilgilenenlerin öğrenci olması tercihimdir. mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.

edit: verdim.
  • soldado ve fernandao sakat, janssen cezalı. rvp'yi 3 ay sonra sahalarda görecegiz
  • fenerbahçe'nin berabere kalacağı maçtır.

ben bu oyunla ve bu kadroyla bir şey beklemiyorum dostlar.

hatta adana kazanabilir ama benim tahminim beraberlik.
  • jansenn'in cezalı olmadığı maç. sarı kart cezasını ligde çekecek. gene de ilk 11 oynamayacaktır.

full yedek kadro beklediğim maçtır.
  • güncel takım kimliğimize yakışır şekilde zorlayarak 1-0 kazanacağımız karşılaşmadır.

edit: peki..
  • maraton üst tribününde bulunan kombinemi ücretsiz olarak ilk talep eden arkadaşa devredeceğim maçtır.

edit: transfer edilmiştir.
  • hazır parasını fifa verirken van persie'ye gerek yok; janssen de dinlensin az her hafta rakip defansla güreşmekten pestili çıktı adamın. soldado sakat, fernandao ise sanırım yine sibel can diyeti ile 100 kilonun üstüne çıktı da sakat diye geçiştiriyorlar. ahmethan ise fenerbahçe'ye forvet olabilecek bir topçu değil.

aykut iyisi mi haşofmanını çıkartıp forvette kendisi oynasın. atar mı atar eski golcümüz. *
  • dün adana'dan arkadaşımı gönderirken de acayip kıskanmıştım, ama az önce stadın önünden "biz geldik" diye çekip gönderdiği fotoğrafı görünce çatladım resmen telefon ekranının karşısında. hayatımda demirspor tribünü kadar güzel çok az şey gördüm. son iki yıldır pek eski tatları olmamasına rağmen tartışmasız hala türkiye'nin en iyi tribününü yapıyorlar. taraftarı bile sayılmam aslına bakılırsa, fakat ne zaman maçlarına gitsem kuzey kapalı ve kale arkasından başka bir şeye konsantre olamıyorum. şu an şu maça gitmemiş olmam kadar anlamsız bir şey yok benim için var ya, kısmet değilmiş diye kendimi teselli ediyorum ancak.

umuyorum ki bu akşam deplasman tribününde acayip güzel bir manzara karşılayacak bizi. saraçoğlu yansın, biz çok güzel günler göreceğiz çocuklar.
  • uçan hollandalı'nın uçacağı maç.