• gitmek istediğim fakat biletleri tükenen maçtır

biletini satmak isteyen olursa talibim :)
  • saat 18:00'de başlayacak olan maç... bu maç öncesi ligde fenerbahçe lider, eczacıbaşı üçüncü sırada... geçen sezon ligde normal sezon maçlarında fenerbahçe iki maçı da kazanmıştı, playoff yarı finalinde fenerbahçe 2-1 kazanmıştı, kupada eczacıbaşı kazanmıştı.
  • güzel bir maç olmasını bekliyorum. voleybola sardım bu yıl.
  • eczacıbaşının kazanacağını düşünüyorum boskovic form tutuyor günündeyse dağıtır
  • boskovic canavar gibi başladı maça.
  • çok kaliteli bir maç oluyor.

fenerbahçe gerçekten iyi bir takım oyunu ortaya koyarak ilk seti aldı. eczacıbaşı ise tikacığım ve saliha sayesinde sayı aldı. ama kimse iki takımdan da 3-0'lık bir skor beklemesin. bu maç 5 sete gider.

lazareva tamam bir boskovic, egonu, alexia, haak gibi olmadığın için çok eziklendin. ama sen harika bir takım oyuncususun. bütün fb serileri sen servise çıkınca başlıyor.

edit: lazareva az önce mala bağladı. üst üste iki hata yaptı. bunun üzerine gizem örge resmen kızın suratına bağırdı. hande baladın hata üstüne hata yapınca simge aköz sarılıp teselli etmişti.
  • boskovic terminatör gibi, maç 5. sete kadar uzayacak gibi, her sayı bir ralliyle geliyor.
  • bir derbi.

vaktiniz varsa açın, izleyin. vaktiniz yoksa vakit yaratın. aşırı keyifli bir maç. 46,5 saniyelik ralli mi olur? oldu ciddi ciddi ve boskovic'in sayısı ile sonlandı.

p.s: her iki takımda da çok sevdiğim oyuncular var. hangi takımı destekleyeceğime hala karar veremedim. ama eczacıbaşı biraz daha ağır basıyor sanırsam.

editheus: 47,8 saniyelik ralli oynandı az önce ve tabi ki boskovic'in sayısı ile bitti. bu kadın harika bir detay.
  • gerçekten çok keyifli geçiyor. işyerinden çıkamadım maçı izlicem diye.
    aha tica bu sezon ligdeki 200. sayısını aldı.
    setler 1-1, üçüncü sette eczacı 20-15 önde.
  • fenerbahçede lazareva vasat performansıyla yönetimin egonu transferi çabasını kanıtlıyor adeta. şu fenerbahçe kadrosuna egonu girerse acayip bir şey çıkacak ortaya. eczacıbaşı yine bugün boskoviçspor olarak oynuyor, biz taraftarları da hande bir gün patlama yapacak diye bekliyoruz. lakin, güzel maç, eczacıbaşı 2-1 önde.

edit: müthiş maçı eczacıbaşı kazandı. bu sezon belki ilk önemli maçını kazanmış oldu. maç sonu ticonun hızını alamayıp simgeyi kucağına aldığı an da maçtan tatlı bir anı olarak kaldı.
hesabın var mı? giriş yap