• görünce sevinçten bağırmama vesile olmuş konser.hiç bu kadar hızlı bilet almamıştım sanırım.zorlu psm studio'da vuku bulacaktır.
    tam 75 tl
    öğrenci 55 tl
    uzun zamandır böyle bir haber bekliyordum.bir de opeth gelse artık tam süper olacaktır.
  • gidicem ama eternal rain calmazlarsa uzerler.
  • seçim gündemiyle abuk subuk lafların dolaşacağı bir dönemde çok büyük bir soluk olacaktır.
  • cockroach king ve puzzle box'u canlı dinlemek için sabırsızlandığım konserdir.
  • uykusuz, boktan geçen bir gece içerisinde son albümleri vector'a yeniden kulak kabartmış, yeniden keyiflenmiş ve akabinde sözlükte albüm için neler yazıldığını görmek istememle birlikte varlığından haberdar olduğum konser. fena halde şaşkın ve karmakarışığım. konser tarihinde ev taşıyacağım. öte yandan uzun yıllardır iyi bir metal konserinde bulunmadım. haken da son yıllarda beni heyecanlandıran sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen yeni gruplardan. sabah 7:30 da uyanmalıyım ve benim uykum iyice açıldı.
  • allaaaaaah. camel e gidemedim ama bunu kaçıran doptur.
    ekşici suserlarla toplanıp gidilesi konser.
  • setlisti bırakıyorum aşağıya

the good doctor
    puzzle box
    falling back to earth
    a cell divides
    nil by mouth
    cockroach king
    1985
    veil
    the architect

encore:
    crystallised
    africa(toto cover)
  • zorlu’da çaresizce beklediğim konser. biletler bitmiş geç kalmışız. yok mu gidemeyecek olan, 2 tane lazım ühüüüü.

edit: vazgeçtik levent yüksel’e gidiyoruz.
  • sondaki africa'yı hiç beklemiyordum, müthiş bi sürpriz oldu benim için.

pareidolia çalarlar diye bekledim ama çalmadılar ne yazık ki. eksik yanı oydu bir tek.
  • çok keyifli bir konserdi, bütün üyeler aşırı semaptik ve eğlenceliydi ama bi ara bas gitarın sesi sanki biraz bozuk çıktı. bana mı öyle geldi bilmiyorum. genel olarak çok eğlendiğim bir konser oldu ara vermeden 2 saate yakın çaldılar.
hesabın var mı? giriş yap