• ağır yalancı , ağır provokatör . saray’ında oturup ülkeyi norveç sanıyor. ülke bitmiş tükenmiş hala gezi diyor. büyük paranoya büyük paradoks yaşıyor.

edit: toplu iftar ve sahur yemeklerini bilin bakalım hangi parti yapacak?
  • "vatandaşlarımı, pandemi kurallarını sıkı sıkı uygulamaya çağırıyorum" dedi, daha bir hafta önce binlerce kişi ile kapalı spor salonunda kongre yapan sayın cumhurbaşkanımız.
  • ramazan'da kafelerin kapandığını öğrendiğimiz açıklamalar. şaşıran var mı? welcome to siyasal islam.
  • rte: tedbirleri en makul ve akıllıca uygulayan ülkeler arasındayız.

günlük vaka sayısı: 30000+.
  • cnntürk altyazı sorularıyla konuşmanın tutarsızlığının seviyesi üst seviye. oturdum kahkahalarla gülüyorum.

-vaka sayısı neden yükseliyor?

+gelin türkiyeye yatırım yapın altyapı demiryolu hastane yaptık altınları bozdurun cehape 15 temmuz malazgirt hedef 2053 darbe zihniyeti reform anayasa paketi nereden nereye

-türkiyeye yeni aşılar geldi mi?

+aziz milletim istiklal harbi fetö manda montrö lozan faln filan
  • ben böyle çıkıp sürekli yalan söylesem bir yerde eeeaah be diye koyveririm, ya da gülerim. çelik gibi sinirler maşallah. geldik 15 temmuza bu arada.
  • ozet gecmek gerekirse: benim kongre filan bitti, ne sikim yiyosaniz yiyin simdi.
  • ramazan’da sokakta maske indirip yemek yiyenlere kırbaç cezası getirilmemesiyle şaşırtmış açıklamadır.
  • ramazan ayında bütün kafe ve restoranlar kapalı imiş. ülkeyi koca bi erzuruma çevirmenin ne gereği var

gereği varsa şimdi kapatın. neden ramazan? neden 15-20 gün sonra
  • tl iyice değer kaybedince cumhurbaşkanı da iban vermiyor artık. direk döviz ve altın istiyor.
hesabın var mı? giriş yap