• istanbul’da, evli ve 4 çocuklu pakistan uyruklu bir adama kaçan 18 yaşındaki bir kızın sözleri. inanılır gibi değil.
  • anahtar kelime ya da tamlama döviz bürosu sahibi dedirten haber.

edit:imla
  • ''dininin'' gereğini yerine getiren genç kadına ait sözler.
    18 yaşındaki kadın evli bir adama kaçıyor.
    adamın karısının rızasını alıyor.
    haftanın günlerini paylaşıyorlar.
    (bkz: hani marjinal bizdik)

tepki editi : dinin gereği değil , müsaade ettiği yazmam gerekiyormuş.
    sanki bu kadının durumu münferit bir örnekmiş gibi zorumuza gidiyor.
    garip bir memleket olduk.
  • "4 gün benimle, 3 gün eşiyle olacak. eşinden de rıza aldım. dinimiz 4 kadınla evlenmeye izin veriyor, pakistan'da da serbest."

hah tamam ya pakistan'da serbestse ok sorun yok o zaman. örnek aldıkları yere bak! sizin olmayan aklınıza sokayım ben.
  • gerçek islam bu değilciler gelir birazdan, bekleyin.

edit: virgülü unutmuşuz. virgül önemli!
    edit2: gözümüz aydın olsun, çok sürmeden geldiler.
  • buram buram ortadoğu sosyolojisini yalayıp yutmuş kişinin iğrençliği. benden vazgeçerse köle pazarında cariye olarak da satabilir demesini beklerim.
  • farkında mısınız? değişik yöntemler deneniyor ülkede.
  • padişahımızın istediği dindar nesile en güzel örnek.
  • o değil de ülkedeki erkekler tipsiz diyorduk kadın yurtdışından daha çirkinini bulup ona kaçmış vay arkadaş. saçları niye öyle yoluk yoluk? yer yer sakalı çıkmayanlar var ama saçı çıkmayan görmemiştim. yanları kazıtmış evet ama o kısımlarında yoluk yoluk saçlar var.

kızın niye bu adamı seçtiğine dair çeşitli fikirler:
    - tehdit altında
    - adamla beraber olmuş
    - büyü yapılmış
    - kendini başka kimse beğenmeyecek sanıyor

bence de çok garip. evet genç kızların "başka kimseyi bulamam" diye ilk önüne çıkana yapışma durumu vardır ama bu da ne bileyim. ailesinden kaçmak istiyor desek zaten işi varmış sürekli evde değilmiş. belki bişeylerden kaçmak içindir, çünkü hiç de öyle mutlu görünmüyor.
hesabın var mı? giriş yap