• ne karambolü, bildiğin 7 bant.

bir sonraki kanser neremizde çıkacak merak ediyorum.
    ötesi var mı ulaaan.

not: beynim acıyo.
  • öldürmeyen güçlendirir. cenk gönen'in 4. pozisyonda direk dibinden kaleye doğru yönelen topu çıkartması beşiktaş'ın 2011-2012 sezonu uefa kupasında bir yerlere geleceğinin göstergesidir. işte buraya yazdım.
  • altıma yarım kilo civarında sıçtıran karamboldür. allah düşman başına vermesin, baygınlık geçirmeden önce en son sarılı bir silüet bizim kaleye doğru uçuyordu gerisini hatırlamıyorum. bu arada sanırım cenk gönen bug'ı vardı o pozisyonda, yemin ederim herifi aynı saniyede üç farklı noktada gördüm. son olarak;

(bkz: her yerinden öpüyorum cenk)
  • şovkovskinin balıklama kaleye atlama girişiminde bulunduğu karambol.
  • öyle bi karamboldü ki bi ara sabri'yi bile gördüm oralarda.
  • postmodern bir karamboldür.

(bkz: o neydi be)
  • macin son 5 dakikasi dinamonun bastirmaya baslamasi ile beraber televizyonu kapatip evin icinde dort donerek aslinda omrumu bariz bi sekilde uzattigimin da kanitidir.
  • ilk pozisyondan hemen sonra (ki toplamda en az 4 pozisyon vardı) (özetlerde gösterilmedi, kornerden önce cenk'in çıkardığı çok güzel bi top kornere çıkınca), devamını izleyemeyerek dışarı çıkan arkadaşım, pozisyon bitince geçirdiğim şokun etkisiyle elimdeki yastığı fırlatınca "yine mi?" diye korkarak geldi... "yok" dedim, "ama bi görseydin... sen gitmeden önce olandan 4 tane daha oldu 30 sn içinde..." inanmadı önce, sonra tekrarını izleyince inandı.
  • ilk pozisyonda cenk oturdu gol diye bekledi... baktı dinamo kiev kalecisi topu içeri sokamadı bi' inanç geldi ona... kalktı... göğsünü siper etti...

*yıllar sonra bu pozisyon anlatılır*

- sahaya inen sarıklı - sakallı ermişlerin de takımımıza yardım ettiği söylenir halk arasında... bu öyle bi' savunmaydı işte çocuklar... havada kurşunlar çarpışırmış... hatta karşı takımın kalecisi bizim kalenin önünde uçarak kafa vurmuş da onların oyuncusunun sırtından dönmüş top... yaa işte biz böyle bir milletin evlatlarıyız çocuklar...

- dede bi' sktir yaaa...
  • her iki takım kalecilerinin yatay ve dikey olarak muhtelif uçuşlar gerçekleştirdiği, rakip kalecinin fantastik uçan kafasından çıkan topun rakip defansın ensesine çarparak çizgiden çıktığı karambol. cenk gönen birkaç tane * çılgın kurtarış yaptı.
hesabın var mı? giriş yap