daginik

  • azimli
  • kofti anarşist (155)
  • 1317
  • 7
  • 4
  • 2
  • bugün

alex de souza vs wesley sneijder

beşiktaş'lıyım,

aslında bütün bu sidik yarışını başlatan fb'liler.

gelin kabul edelim, ikisini toplayıp üzerine guti ve quaresma'yı da eklerseniz, hayatında benden en çok küfür yiyen futbolculardan biri de olsa, bir hagi kadar etmeyecek futbolculardır.

adam geldi ortalığın mına koydu.

bunun altında ezilen fb'liler sonrasında alex'i şişire şişire bu ezikliği atmaya çalıştı.

aslında bütün olay alex vs hagi diye başladı.

tabi ki hagi siker atar, ama fb'liler bu ezikliği sayılarla istatistiklerle yok etmenin hayallerinde yaşadılar yıllarca. (öyle bir yapıları var fb'lilerin. gs'liler böyle bir şey iddia etse işlerine geldiğinden piçliğine dicem ama fb'liler sevdikleri bir yalana çok rahat inanabilen insanlar yoksa aziz yıldırım bu kadar sene başkanlık yapamazdı zaten bu kulüpte).acun bile hatırlıyorum bir ara ezbere bildiği sayıları canlı yayında okumuştu şu kadar gol şu kadar asist daha iyi diye.

sonra bizim ergenler de yok guti yok quaresma diye olaya dahil oldu.

fb'lilerin yarattığı alex insanüstü bir standarttır algısının devamı tabi bunlar...

ha hepsi de iyi futbolcular, ki bana kalsa sergen ve şifo mehmet de alex ve sneifder'le aynı klasmandadır. hatta sergen ve guti bu grupta zekalarıyla öne çıkarlar.

ama hagi bambaşka bir klasmandı. gerçekten insanüstü klasmandı.

şöyle tarif ediyim, alex bize dünya kadar gol atmıştır, ama hiçbir maçta daha önceki sayılarına bakıp korkmamışımdır. tutmazsan atar evet. ama iyi bir defansla etkisiz hale getirilmesi gayet mümkündür.

ama hagi gs'deyken, istediğin kadar iyi defansın olsun, skoru tek başına degiştirebilecek bütün hesapları alt üst edebilecek bir adamdı ve korkardım. ve alves kadar lugano kadar piç futbolcu da olsa bir yandan küfür eder bir yandan kıskanırdım.

özetle, gerçekten hagi kadar efsane bir adam daha gelene kadar bu işlerle uğraşmak saçmalıktır.

devamını okuyayım »
21.10.2014 12:31