• sadece 5 dakika telefonda bekletildiğini düşünen andavalları gösteren rezalet.

bu ülkede herhangi bir eğlencede havaya sıkmak suretiyle silah kullananlar yüzünden kaç insan öldü haberin var mı? bu magandalığa son vermeyi geçtim bu olaya şikayet eden birisini kayde almayıp dalga geçmek nasıl bir kafadır anlamıyorum? senin o magandalardan ne farkın kalıyor?
  • ankara'da hatrı sayılır sayıda polis görevlendirmesi yapılmış durumda. ayrancıdan ulusa gittim. neredeyse 100 metre aralıklarla her yere polis yerleştirilmiş. ne ayak?
  • çok ilginç bir olay daha önce bir iki kere polisle işim oldu. ismi önemli değil ufak bir şehrimizde kürt- türk kavgası çıkmıştı. sokaklarda 20 30 kişilik gruplarla gezen tekinsiz tipler için aramıştım polisi telefonda bekledikten sonra biz o bölgeye bakmıyoruz diyerek telefon hemen kapatıldı.o kadar çok bekledikten sonra başka şehire aktarmış sanırım. yıllar önce başımıza gelen bir hadise gerçekten çatışma olsa polis en son gelir sanırım. (buradan görevini layıkıyla yapan emliyet personellerini tenzi ederim.)
  • gülpınar mahallesi neresi. ankara da kimse çinçin dışında mahalle bilmez. hangi semt bilinir şekilde tarif etseniz daha iyi anlardık konumu.
hesabın var mı? giriş yap