• en az 17 yıllık cüzdana sahip olduğum durumla geçtiğim erkek. hatta bozuk para kısmında oluşmaya başlayan deformasyondan ötürü bozuk paraları başka şekilde taşımaya başladım.
  • arttırıyorum ve since 2003 diyorum.cüzdan; abi artık beni bırak,beni bi sal diyor.bunlar hep üşengeçlikten, başka bir şey değil.
  • babamdır kendisi. evde başka cüzdanlarda var ama içi sökülene kadar kullanır. ben de babamın evladı olarak iyice eskiyene kadar kullanırım cüzdanımı. bence girip çıktığınız yer bakımından çok abes durmayacaksa insan mutasarrıf olmalı. tabi pespayeliği övüyor da değilim burada.
  • burdaki eksici arkadasa sanane turşusunu kuracam cuzdan fabrikan mi var dedirden erkektir. adamdir
  • eğer kaliteli bir cüzdansa ve içine para koymuyorsanız yani sadece kartlarınızı taşımak için kullanıyorsanız, evladiyelik olarak kullanabilirsiniz. en güzel yanı ise, nakit parayı kıyafetlerinizin cebinde taşıdığınız için bir süre giymediğiniz pantolon yada mont gibi kıyafetlerinizin cebinde varlığından hiç haberiniz olmayan paralar bulabilirsiniz.
    tamamen kazan-kazan durumu...
  • yaklaşık 9 sene aynı cüzdanı kullandım. ıyice parçalanınca yenisini aldım bunu da en az 9 sene kullanırım
  • yılların nasıl geçtiğini fark etmeyen erkektir. 12 yıllık cüzdanımla yaklaşık iki ay önce vedalaştım. yılları hesaplayınca dumur oluyor insan ama işte zaman acımasız. atmaya da kıyamadım bir kenarda öylece duruyor. sonuçta yaşanmışlıklar var.

not: herkes marka yazmış ben de yazayım. cüzdanım nike markaydı.
  • önemli olanın içindeki olduğunu farkında erkektir şekle çok takılmaz.
  • (bkz: pierre cardin)
    +9 yıl, taş gibi maşallah
  • yeni bir cüzdan almayı gerek görmeyen erkektir.
hesabın var mı? giriş yap