• aslında insan demeye dilimin varmadığı, elimin gitmediği loser kişilik.

bir ayağı çukurda olan bu tiplerin sjsjsjsj ya da ehuehueh ya da lasdnalsdnasl gibi saçma sapan gülme şekilleriyle kendilerini ne kadar komik duruma düşürdüklerini fark edemediklerini fark ettim.

hele ki erkekler, üfff düşman başına. 9-10 yaşındaysanız ok, ancak şu yaşa gelip de yazışmanın ortasında böyle gülerek gün sonunda en fazla elinize sürtünürsünüz hacı şakirle.
  • iletişim kurmayı ya da gülme biçiminin seçimini sadece "cinselliğe ulaşma" amacıyla yapıldığını düşünen sığ insanların başka türden saçma bir kategorize etme çabası daha diyelim geçelim bence. evet.
  • biz .d diye gülerdik zamanında ' :d ' diye bile değil ama en güzel biz gülerdik be hala öyle sanırım daha az gülsek de hala öyle...
    biz kim miyiz ? kahpeliğin moda olduğu bu devirde nostaljik takılanlar tarikatına mensup sayısı az kalmışlarız .d
  • utanıyorum bazen ...

ama napim sanki 20 uyuyup 30'a uyandım bi sabah...
    çok hızlı geçti zaman, aldandım.

dün eve gelince bilgisayarı açsın da paintte resim çizeyim diye beklediğim babamın yaşına geldim bugün.

paintte resim çizmiyorum onu bıraktım birkaç yıl icinde ama random gülmeyi bırakamıyorum. *

"zaman uçuyor biz de onunla birlikte."
  • 40 yaşında hala yapiyorum.

skjsjksjl

al bi'daha yaptim.

ps. slkjsdkljsfjkl bunu da al.
  • ahdjdjd ay benim bu ama otuz bile değil kırk yaşındayım. acil çözmem gereken meselelere bunu da ekledim bir süredir, elim randoma gitse bile silip düzeltiyorum. yaşımın insanı olmalıyım çünkü. bir gülücük biçimi olarak ısrarla ve inatla her zaman *.
  • 40. doğum günümde bir yerlerde "zaa xd" diye gülüyor olacağım.
  • ben swh diye gülüyorum sakıncası var mı? swh
  • en güzel insan işte, t
hesabın var mı? giriş yap