• bö hölöylö ölöslör örösö pötröl pöyösölörönö görö nörmöl döröm.

lan senin ülken kadar pahalı dünya'nın neresinde var akaryakıt? asya amerika avrupa da yok mu petrol piyasası?

lanet olasıca haram zıkkım olasıca zam.
  • "muhalefet etmeyin hödö bödö petrol piyasası bıdı bıdı" diyen dingile petrolün varil fiyatı düşerken bizde neden artıyordu o halde diye sormak da bizim görevimiz oldu.
  • uluslararası petrol fiyatıymış peki. petrolün varili 100 dolardan 40'lara düşerken dolar/tl 2'lerden 3.60 lara geldiği için içerde petrol fiyatları çok değişmemişti. peki şu an petrol fiyatları yükselirken, dolar endeksi değer kaybetmeye başlamışken içerde dolar/tl neden düşmüyor bunun sebebi ne ve sorumlusu kim sevgili einstein?
  • tum sektörleri özelleştirip sosyalizmden uzaklasan ekonomi icin halkı sağan akp politikası ürünüdür.
  • güle oynaya açılan ama şu sıralarda sinek avlayan osman gazi köprüsüne yardım için toplanan paraya kaynak olacak zamlardan sadece biri. 2035'e kadar günlük 40.000 araç * 35 dolaresssss. görüntü meraklısı dümbüklere duyurulur.
  • daha yeni zam gelmedi mi yahu? bir kaç hafta oldu. bıktıran zamdır. haberini duymaktan bıktım artık.
  • cem uzan yarın gel başla koçum
  • bu ay içinde kaçıncı olduğunu sayamadığım zam.
    çok uzun değil sadece birkaç ay önce 150 liralık mazot ile şehir içi 600 km yol yapıyordum. ama ardarda gelen zamlardan sonra 500 kmyi anca görür oldu. korkuyorum yakında mazot aldıktan sonra benzin istasyonundan çıkamadan bitecek diye.
  • itiraf ediyorum ben de hep 50 liralık alanlardandım ta ki son iki aydır "bu geceden itibaren şu kadar zam" haberini duyunca zam gelmeden fullu-yorum depoyu.
    dikkatinizi çekerim son iki aydır diyorum yani her ayın 29 ile 5 i arası zam yapılmak gelenek olmaya başladı.
    zamlara alıştırılmak işte bütün mesele bu.
  • aksırana kadar, çatlayana kadar yeyin beyim.
hesabın var mı? giriş yap