• "muhalefet etmeyin hödö bödö petrol piyasası bıdı bıdı" diyen dingile petrolün varil fiyatı düşerken bizde neden artıyordu o halde diye sormak da bizim görevimiz oldu.
  • ben hep 75 tl'lik aldığımdan beni ilgilendirmeyen zamdır. ona bile zam geldi amk.
  • bö hölöylö ölöslör örösö pötröl pöyösölörönö görö nörmöl döröm.

lan senin ülken kadar pahalı dünya'nın neresinde var akaryakıt? asya amerika avrupa da yok mu petrol piyasası?

lanet olasıca haram zıkkım olasıca zam.
  • du bakali n'olecak dediğimdir.

aziz nesin selam olsun sana.
  • kılıçdaroğlu'nda liderlik vasfı yok bir kere. dur lan o başka bir konuydu.. kardeşim yol yaptılar yol, bu kadar asfalt bu kadar köprü var tünel var, parası nerden gelecek alamanya mı verecek parasını??? tabiki zam yapacaklar her şeye zam geliyor hayatta mayışlarınıza zam gelirken sesiniz çıkmıyor ama??
  • bir yerli otomobil vardı, her seçimde ortaya çıkan.

ne oldu gerçekten? insan merak ediyor?

hazır akaryakıt almış başını gidiyor, yapıverin bir yerli otomobil de vatandaş elektrikli otomobile binsin.

aslında borlu otomobil de yapılabilir. nasıl olsa 2023'te madenleri çıkartmaya başlıyoruz.
  • 2017 yılının istatistiklerini temiz tutmak adına 31 aralık 2016 da yapılarak arada kaynatılmaya çalışılmış gibi duran zam.

halk nasıl olsa alıştı 3'e 5'e bakmaz düşüncesi hakim artık bence. yıl içinde yapacağımıza şimdiden yapalım da ekstra gelen de kâr olur diye düşünmüşlerdir...
  • haftada bir 5-10 kr gelen zamların devamıdır. bunun petrol varil fiyatlarıyla ilgili olduğunu söyleyenlere de şunu söylemek isterim. varil fiyatları 120 doların üzerindeyken bizde benzin 5.13 lira civarındaydı. şimdi varil fiyatları 50 küsür dolar olmuş, akaryakıttan alınan vergiler coşmuş. gelmiş varil fiyatı arttı ondan fiyatlar arttı diyor. rabbim hepinize akıl fikir versin.
  • (bkz: vur joker vur)
  • 2-3 ay önce 100 tl'lik mazot ile 500 km yol giderdim.

dün 420 km gittim. önümüzdeki dönemler muhtemelen 350 km anca gideriz.

şu anda 80 km zarardayım. az mı lan 80 km ?
hesabın var mı? giriş yap