• rezalet değil saldırıdır.
  • böyle insanların bir yerlerde olabilmesini aklım, mantığım kabul edemiyor. hayır konuşan adam terbiyesizlik de yapmamış ite bak ya.

edit: terbiyesizlik yapsa da saldırılamaz tabi.
  • ankaragücü'nden sonrasını okumaya gerek duymadığım rezalet.
  • adam rakamları ortaya koyup soru soruyor, önce kenardan küfür ediyorlar sonra da saldırıyorlar.

eğer adam yalan ya da yanlış bir şey söylüyorsa kalkıp cevap verirsin. durum böyle böyle dersin. ama şu yapılan şey sadece konuşan adamın haklı olduğunu gösterir.

bir ankaralı olarak ankaragücü'nün bir kesim taraftarı yüzünden kulübe de sempati besleyemiyorum. şu kadarını söyleyim, maçlarının olduğu gün sokakta gezmeye korkuyor insanlar. buradaki durum da söylediğim şeylerin temsili.

bir fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum, bu şehre gerçekten yakışan tek takım gençlerbirliği. onlar da toparlayabilir inşallah.
  • ankaradan sonrasını okumadım.

o şehire yıllarımı heba ettim. eskiden ankaralı denildiğinde, kültür düzeyi yüksek, sinema ve sanattan anlayan önemli ve elit bir kitle gelirdi. inanmıyorsanız, 70-80'li yıllarda türkiye'de sinema diye bir belgesel var ankara üniversitesinde yapılan, onu bulun izleyin.

ben yaşadığım sürece ise (son 15 senedir), keçiörenlileri mamaklıları çinçinlileri dikmenli piçleri falan illallah ettim ya. bizim memleket kadar hayvana, vahşiye, orospu çocuğuna prim veren başka ülke yoktur.
  • yiğiner belasından kurtulan, ankaragücü'ne hayırlı olsun.
  • tabi yapar adamlar neden yapmasınlar? yapsalar ceza mı alcaklar? devletimiz devlet olsa da şurda fiziki müdahalede bulunan herkesi şöyle bi çekip hapis cezası verse şöyle bi ailesinden işinden gücünden uzak kalsın bu lavuklar bakalım bir daha böyle bir şey yapabilecekler mi?
  • foyası son anda ortaya çıkacak diye var gücüyle kendini ateşten çıkartmaya çalışan yiğiner'in son icraati. umarım son icraati olarak kalır ve bu camiaya bir daha yaklaşamaz bile. bunun karşısında ali abi'nin sahneye çıkıp gerekli ayarı vermesi ise takdir edilesidir.

ha bunun yanında da, ankaragücü'yle alakası olmayıp burada ankara'ya ve ankaragücü'ne laf eden yavşaklara ise ag demek yeterli olur.*
  • tam rezalet.
  • istanbul beşiktaş kongresindeki yumruklu kavgalar, hakaretler, istanbul fenerbahçe ve galatasaray kongrelerindeki gerginlikler hala akıllarda, gelmişler burda biz elitiz ayağı yapıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap