• bazı ekşi yazarları günümüz gazetecilerinden daha iyi çalışıyor vallahi.

adam merak etmiş, araştırmış, kanıtlamış. araştırmacı sözlükçülük işte. sonuç olarak fişlenmişsiniz arkadaşlar, sıradan bir gün. kapınıza çarpı işareti atılmasını bekleyebilirsiniz.
  • arşivleme değil de fişleme desek daha doğru olur sanıyorum. sırayla dava açmak için atılmış bir adım gibi.
  • veritabanından gerçekte hiçbir şey silinmediği için ve isterlerse kanzuk'a vir bağalım yigenim şu veritabanını diyebilecekleri için gayet boş bir heyecan.
    (bkz: donunu düşüren kahraman olamaz)
  • öncelikle emeğe saygı.

sonralıkla iyice paranoyak oldum.
    sıfır 5110 satan var mı ?
    bir de satılık laptop ve 2 adet akıllı telefon var. takas düşünmüyorum.
  • mahkemeye archive.org çıktılarının delil olarak gösterildiğini bilmeyen yazarların olduğu başlık.
    ben sözlük olsam archive.org a indeksleme iznini kaldırırdım. çok kolay bunu yapmak.
    iletişim, içerik/alanadı onayı ve iptal bir iki güne bütün arşiv silinir ve yeniden alınması engellenir. basit ama yaparlarmı bilmem.
  • hepsi tamam bi arşivleme eksik, öyle mi?

ilgili birimlerin arşivlemeye ihtiyacı olmaz, zaten yasadışı bir yazı gördükleri zaman sözlükle iletişime geçip bilgileri talep ediyorlar ve alıyorlar.
    bu yapılan tespit hayatın akışına ters, mantıkla örtüşmüyor. çok fazla abartılı tespitler var.

senin yazını arşivleyip ne yapsın? bi screenshot alır, yazısını yazar, savcılığa veya ilgili birim neyse oraya imzalatır işlemi başlatır.
    hepsi bu kadar basit.
  • " iç işleri bakanlığına,
    yıllar önce chpliler tarafından kaçırılıp üzerimde yapılan deneyler sonucu muhalif bir karaktere sahip oldum. her şey mükemmel değilmiş gibi hissettim ve sözlükte yazılar yazdım. hakkınızı helal edin.
    saygılarımla,"
    bunu entryinize yapıştırın sıkıntı olmaz.
  • www.eksisozluk.com veri tabanı arsivlenmiyor,
    sözlüğün, girdiginiz entrylerin backup ı yok
    ama durup durupken gizli bir el wayback a arsiv almış
    operasyon varmış
    yeminle şu sözlükte akıllı adamlar var sanıyordum bu güne kadar
  • ekşi yazılımcılarının robots.txt'ye aşağıdaki girdiyi yaparak engelleyebilecekleri durum
    --- spoiler ---
    user-agent: ia_archiver
    disallow: /
    --- spoiler ---

bundan rahatsız olan arkadaşlar yeterince baskı oluşturabilirlerse eksisozluk.com'un başvurarak bütün kayıtları sildirebileceğini de hatırlatalım. benim de profilim arşivlenmiş ama umrumda değil açıkçası *
  • böyle devam edemez! vatandaş olarak bütün anayasal haklarımız, sırası geldiğinde güçsüzü tek tek ezme yöntemiyle paspas ediliyor. seçimde kaybetse de kurtulsak şu baş belası herif ve çetesinden.

kim olduğunuzun ve ne olduğunuzun önemi yok. 1-2 seçim oy vermeyin ve çetenin devletten tasfiye edilmesini sağlayın. yarın siz de devleti yöneten fraksiyonla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. iş yerinde çalıştığınız yandaş bir patron işçilik haklarınıza göz dikebilir. emin olun o zaman anayasal haklarınızı arayacaksınız. burası bir cumhuriyet! vatandaşların anayasal hakları, devletin sevmediği vatandaşını kafasına göre fişleyip, istediği zaman ezemeyeceği ölçüde güvencede olmak zorundadır.
hesabın var mı? giriş yap