• acıbadem hastanelerine gidip düzgün bir tedavi gören ya da işlem yapıldığını gören var mı?
  • asıl rezalet acıbadem hastanesine gitmeniz. geçmiş olsun
  • kaç gündür 112 ile gidilmezse para alınacağı söyleniyor tv lerde. test bedava. eğer parayı test için almışlarsa sorun var. muayene ücretiyse normaldir diye düşünüyorum.
  • kararlar bir kere verilir. bir yer pandemi hastanesi olduysa, orada farklı uygulamalara gidemezsiniz. ama biz buyuz. her türlü mücadelesine destek verilmelidir bu arkadaşların.
    daha bir saat önce tanısı korona olan bir arkadaşımın akrabasının, kayıtlara zatürre diye geçirildiğini öğrendim. nefes alamayan, kriz geçiren bir adamın. sonra: "evindekal"
  • bu devirde devlet büyüklerinin lafına çok itibar olunmuyor maalesef. geçmiş olsun.
  • hastanenin pandemi hastanesi olması covid + olan ve 112 ambulansıyla gelen hastaların yoğun bakımda ücretsiz bakılması anlamına geliyor. bunun dışında her şeyden ücret alabiliyorlar. yani pandemi=ücretsiz demek değil.
  • geçmiş olsun öncelikle, acıbadem’de o fiyatlara nasıl muayene oldunuz acaba? muayene 450 tl diye biliyorum
  • tavsiye:ateşiniz ve öksürüğünüz olduğunda kendiniz herhangi bir özel hastane gitmeyin. 112 acili yada belirtilmiş numaraları arayıp ambulans gelmesini bekleyin.bu şekilde yapılan işlemlerden ücret alınmaz.
    eğer ki kendi imkanınızla pandemi ilan edilmiş hastaneye giderseniz sadece covid-19 testinden ücret almazlar ama acil giriş muyenesi,tam kan sayımı, tomografi gibi tanı ve tedavilerden ücret alırlar ki mağdurum diyen arkadaştan bu ücretleri almışlar.
hesabın var mı? giriş yap