• bir 10 sene sonra aralarına katılmayı umduğum kesim
  • o zamana kadar standart üstü erkeklere çıkmıştır, vermiştir ama evleneceği adam 45 yaşındaki tipsiz zengin bir abi olacaktır
  • daha önce hiç görmediğim, duymadığım kadındır.
  • cesur kadındır. saygı duyarım. eğlencelidir hatta. bazen melankoli yapar susar. ama kendi aşar sonra bunu. tek üzüntüm büyük ihtimalle 70'e 80'e kadar yaşarsa mutlu ve o kadar güzel olamayacağını bilmek. en azından huzurlu olmasını temenni ederim.
  • mutfakta ahçı, yatakta geyşa'dır.
  • evde olmazsa olmazlarından biri kedidir.
  • saygıdeğer kadınlar burada topluma vok atmaya başlarken önce analarınızfan ve babalarınızdan bahsedin. onların ve akrabalarınızın birinci derece baskısı yüzünden nasıl boktan evlilikler yelken açtığınızı anlatın. sonra yolun yarısında hatanızı anlayıp kendi hayatınızı yaşamaya başlamanıza değinin. sokaktaki adamların lafı ile bu evlilik baskısı oluşmuyor, bizzat analarınızın babalarınızın ve akrabalarınızın baskısıyla oluşuyor bu baskı. önce onlara laflar hazırlayın.
  • (bkz: bu benim)

edit: ne kedim var ne de olumsuz yaşamım; önerim şu ön yargılarınızı, özeli ilgilendiren görüşlerinizi kendinize saklayın ve genelleme yapmayın. türkiye evet hayır gel gitleri yaşarken boş işlerle ugrasıpta gündemi bosuna kaynatmayın. evli cocuklu ve mutsuz olmak isteyenler nikah sırasında..
  • istediğin yaşa gel.. o yaşının bekarlıklarının güzelliklerini anlatırken, alttan alta evliliğe ve evli olanlara laf attığın sürece bir boka yaramayacak kadındır!

bu evli olup bunu bekarlara yapan kadın ve erkekler için de geçerlidir.

ben evliyim, çok da mutluyum... "banane" dedin değil mi? aynen böyle bir şey işte.

ama rahat ol, mesaj kutun yeşilin 50 tonu kıvamına gelmiştir.
  • toplum adına en kritik döneme kısa bir süre kala, sözlükteki gerizekalıları ip gibi sıraya dizen kadındır.
hesabın var mı? giriş yap