• neşet ertaş hariç geri kalanın %60'ı vergidir.
  • poser dörtlüsüdür. bir de rakı edebiyatı falan yapar bunlar öfff hiç çekilmez.
  • okurken param bitti.
  • =150 tl
  • içkiyle sidik yarışı bir bizde var galiba. öyle içerim, şöyle içerim, su gibi içerim. bir kadehle çakır keyif olsam daha ne isterim. çok zengin var aramızda. diğer konu, şu mevsimde ne kavunu yahu? çeyrek kilo peyniri ne yapacaksın ayrıca? denilesi fantastic four
  • parasızlıktan aktif katılım gerçekleştiremediğim efsane masadır.

ben nasıl bu hayata katlanabiliyorum iki maddeyle özetleyim :

1-) biricik şarap

2-) armin van buuren

tamam tarzlarımız çok farklı belki ama ulaşmak istediğimiz ufuk aynı...
  • 250 gram peynire kasapta azıcık da domates biber çektirilip 2 kişilik peynirli yaptırılacak herhalde.
  • şu rakı kadar ömrümde kötü bir alkol çeşidi daha görmedim. hiç bir albenisi olmayan, raconlara gebe, bir kadeh içene kadar elli tane usule uyman gerektiği saçmalıkları falan. bizde içtik elbette, ne zaman bir rakı masasına otursam, yok küçük olan kişi büyük olanın kadehine üstten vuramazmış, yok masada olmayan ve akılda olan birisi için kadeh bir kere masaya çaaat diye vurulup öyle içilirmiş falan filan. oturuyoruz masaya, dur oğlum nabıyorsun diyorlar, ne yapıyorum diyorum? falanca abi başlamadı, o bi' başlasın öyle küçükler içer miçer ya bir siktirin gidin. belki seveceğimiz içkiden soğuttunuz adamı.
  • bir kırşehirli olarak bu masa bizim için daha anlamlıdır. varol neşet baba!
  • (bkz: vavien) filminde settar tanrıöğen'in bağlama çaldığı sahneyi akla getirir.
hesabın var mı? giriş yap