• ooo, imam hatipliler yine mağdur olmuş...
    fen lisesinin 17 katı kadar ödenek alan kurumun mübarek öğrencilerine bu zulüm yabılamaaaz.

program akışı;
    *arçeliğin hain ilan edilmesi
    *hülooooğ ekibinin linç gösterisi
    *kapanış.
  • havuz medyasının üfürdüğü ve boş yaptığı rezaletlerden bir diğeridir. bakanlık açıklama yaptı. tüm projelerde olduğu gibi protokol temel eğitim genel müdürlüğü ile yapılmış. temel eğitim bana bağlı okullardan gönderin diye yazmış il milli eğitim müdürlüklerine. imam hatipler temel eğitime bağlı değil, din öğretimi genel müdürlüğüne bağlı. arçelik'in ise konuyla hiç alakası yok. bakanlıktan okul istemiş, şu okulları istiyorum dememiş ki. ziya selçuk karşıtı müdürlerin basını gazlaması, koç holding karşıtı gazetelerin de mal gibi olaya atlaması olmuş biraz bu. tüm okullardan dahil ediyorlarmış hem projeye. bakanlık açıklamasını da ahanada buraya bırakalım => http://hum.meb.gov.tr/…in-aciklamasi/haber/19848/tr
  • konuyu araştırmadan sadece fikir, görüş, düşünce karşıtlığı olarak yorum yapan gençleri görmek üzücü.

konu fikir çok güzel lakin uygulamada isim zikrediliyor. hadi diyelim arçelik yetkilileri bilmiyor, meb yetkilileri bilemedi , imam hatip ve özel okullar seçilmeyecek ibaresini protokole yazdırıp imzalayarak bunu duyuran kim.
    kesin fetöcüler yapmıştır ortalığı karıştırmak için.
  • koskoca şirketin düştüğü duruma bakınız okulları kendin seç sana kimse birşey demez lakin protokol ile özel, imam hatip, meslek lisesi gibi ayrımcı yaklaşırsan sana yakışmaz.

özele tabiki verme lakin meslek liseli ve imam hatip bu ülkenin öğrencisi değil midir.

(bkz: dijital kanatlar projesi)

--- spoiler ---

milli eğitim bakanlığı ile arçelik arasında imzalanan ve ortaokullarda 3 yıl boyunca uygulanacak olan dijital kanatlar projesi’ne, ilk imzalanan sözleşmede, imam hatiplerin dahil edilmemesini kınıyoruz.

25 kasım 2019 tarihini taşıyan sözleşme, taraflar ile yaptığımız görüşmeler neticesinde yeniden düzenlenmiş ve projeye imam hatip okulları da dahil edilmiştir.
    --- spoiler ---
    haşiye : isteyen konuyu yandex de araştırsın, protokol ve detayları bulabilir azıcık merak.
    haşiye 2: tarih belirtmek istiyorum çünkü bugün duydum.
hesabın var mı? giriş yap