• merhabalar. öncelikle bir gün rezalet başlığı açacağım aklıma gelmezdi. bundan yaklaşık 10 gün önce kız arkadaşımla ufak bir tatil için ankara'dan nevşehir''e gitme planı yaptık. otel rezervasyonumuzu yaptırdık. ve kamil koç firmasından gidiş dönüş otobüs biletlerimizi aldık.otobüs 05.01.2021 tarihinde 09:00 otobüs hareket edecekti. 10 gün alınmış bilet , sefere 1 gün kala birgün seferin iptal edildigine dair mesaj geldi. firma yetkilileri aradı ve bileti başka saate alalım bende 13:00 de olan sefere alın talimatını verdim. aslında 13.00 de olan otobüs bileti akşam 18:00 de otele girmeme sebebiyet verecekti yani bir günüm boşa gidecekti. yine sorun çıksın istemedim ve başka saate aldım. rezalet kısmı burdan sonra başlıyor. aradan 2 saat geçti kamil koç çalışanları tarafından tekrar arandım ve 13:00 te olan seferinde iptal edildiğini söylediler. ve artık dayanamadım bileti iptal etmek istediğimi para iademin gerçekleşmesini istedim. aldığım cevap şu oldu ; "sizin bir kere biletinizde değişiklik yaptığımız için para aidesi yapamıyoruz size sadece açık bilet verebiliriz ". ben böyle bir saçmalık hiçbiryerde görmedim. kendi kafalarına göre iptal ettikleri seferin para iadesini yapmıyorlar!!! şu an sinirden tatile gitmeye hevesim kalmadı. siz siz olun hiçbir otobüs firmasına online ödeme yapmayın. sadece rezervasyon oluşturup yazıhanelerinde ödeme yapın.
  • birazdan kamilkoça mı binilir kardeşim ben gerekirse yürüyerek giderdimciler gelirler.

(bkz: ben yorumları okumaya geldim)
  • kardeş pandemi döneminde bu başlık döner seni üzer. demedi deme. yanlış zamanda sözlükten yardım isteyen bir yazarın sıkıntısı.
  • kamil koç'a binilir mi? gerekirse yürüyerek gidin. yıl olmuş 2021 hala kamil koç'a binen var. te allamm..
hesabın var mı? giriş yap