• lan zaten iç çamaşırı giymiyorlar. sen giyiyorlar mı sanıyordun.

debe editi: bu sıcaklarda yüzmek vücut ateşini düşürür ve böylelikle beyine kan gider gençler.
  • kot pantolonuna küçük delikler açmasını tavsiye ettiğim yazar sanrısı.
  • ben hep 50 liralik tanga giydigimden beni baglamayan durum. 50 tl ama yok gibi.

edit: ha, noldu? pardon yanlis basliga gelmisim.
  • böyle bir konuda allah kitap diyen adamdan(!) korkun.
  • erkeklere 40 derece sicak islemiyor galiba. ya da beyni aldirinca kafada bir serinleme oluyor. sana ne lan milletin donundan?
  • külot zorunludur. kadınların regli olur, akıntısı olur, hadi bu sıcakta bilemedin alerjisi olur; giymezsen yanarsın. etek giyiyorsa belki de etek giymiyorsa da pantolon pişiği olur.
    sütyen. bu tamamen kişiliğe, tarza, bazen bulundugun yere hatta bazen kurtulanamayan alışkanlıklara bağlıdır. ama yaz kış fark etmez, yaşasın "free nipples" der geçerim.kimisi de push upsiz yapamaz tabii ama bu noktada barısıklık önemli.
    atlet. atlet bir yaşam biçimidir kişiler için, kimileri onsuz yapamaz, yaşlandıkça kullanımı artar, kimisi çok terler ve zıbınlı atletiyle kurtuluş arar. hatta korselileri ile zayıf görünür(!). o kadar cool, barbie takılan kızın altından o beyaz çıtçıtlı atletlerden çıkabilir. kızların, o tişörtünün altındaki tene dokunmayı düşlediği six packsli çocuk bile beyaz atletçi olabilir. bana kalırsa atlet kakadır, kötüdür, özgürlük sınırlayıcıdır, tişörtün altındaki kattır. atleti bir yaşam biçimi ve ter çekici olarak kullananlar olabildiği gibi atletsizliği de bir ilke edinmiş ve nefret eden tipler olabilir.
    kısaca, bu entryyi özetleyecek olursak; size ne beynamazlar isteyen istediği iç çamaşırını giyer.
  • olur da bir rüzgar eser de am görürüm umuduyla osbirci yazar tarafından açılan başlık.
  • amsız hayat yaşayan kişinin yakarışı.
hesabın var mı? giriş yap