• 400 evi olan ev sahibi

kiracısını yaralayan ev sahibinin 400 adet evi olduğu ortaya çıktı.

ben düşünemiyorum bile. 400 nedir ? nasıl başardın ? arkadaşlar kazıklanan birkaç kişi mi varız ? gerçekten simülasyonda yaşıyor olabilir miyiz ? npc gibi hissetttim kendimi.
  • olmayacak iş değildir. aklı çalışan bir dedenizin olması yeterlidir. arsaları kat karşılığı verir, daireleri satmazsınız. kiralarla da yeni daireler alırsınız.

evet, birçoğunuz için ev, mantıklı bir yatırım değil ancak daire sayısı 100'ü geçtikten sonra 1 yerine 1.5 kazanabilecek olmanız umurunuzda olmuyor, zira 1'in karşılığı çok büyük oluyor.
  • 400 evim olacağına merkezi bir yerde 20 tane dükkanım olsun. ev bir yatırım aracı değil bu millet neden bunu anlamıyor bilmiyorum. 400 tane kiracıyla uğraşılır mı bu devirde paranla deli olursun
  • 400 evi olan adamın mafyavari emlakcisi olur, bu işlere o koşturur.
    t: pek inanmadığım habere konu olan adam.
  • 2011 de 120 evi olan bir tanıdığım vardı. şimdiye 200 olmuştur. ege bölgesinde de çok var böyle adam nedense hep sağ partilere yanlamìş tipler taaaa dededen arsalara imar çıksın diye beklemişler.. bizim dede karpuz yiyip ekin sürmüs.

diğer dedeye saygı duydum.

var böyle 300 500 evli adamlar.

bir arkadaşım istanbul'da lüks ana yoldan görünen sitelerde ki evleri sormuştu. ya kardeşim bunları kim alıyor dedi
    yazlık karşı komşum bir gidişte 4 ev aldı ordan demiştim. yani olanda gani gani var. bmw yi 2 li 2li alıyor. (fabrikatör)
  • 10'dan fazla evi olan adamın doblosu olan piknikçi tshirtü giymesi kadar şaşırtıcı değildir
  • 400×15000=6.000.000

her ay yeni bir ev daha alir.
  • diğer 399 kiracısı haberler üzerine ya korkudan fahiş zam yapmış veya tahliye etmiştir.
    haberde duydum, kiracının bacağına sıkmak için iki kişiye 20 bin dolar vermiş.
    ...
    t: ev sahibi değil, bildiğin kira mafyası
  • her evden 1000 lira bile alsa aylık 400.000 lira.çalışmadan iyi para

400 evi olan ama 20 kişilik koğuşa talim edecek olan kişiye dair iddia.
  • işkembesi büyük olan bi avuç suyla doymaz. adamın 400 tâne evi var ve 3 kuruş zam için adam yaralıyor. kefen dediğin 3 metrelik bez oysa.
hesabın var mı? giriş yap